Nowy zasilacz UPS od PowerWalker chroni Twój zestaw kina domowego!

Nowy zasilacz UPS od PowerWalker chroni Twój zestaw kina domowego!

Firma PowerWalker wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyła najnowszy model zasilacza UPS. Podstawową zaletą modelu UPS VI 500 R1U jest jego kompaktowość, teraz można go zamontować niemal w każdym miejscu.

Główną zaletą tego modelu jest już wcześniej wspomniany rozmiar oraz smukła konstrukcja. Nie jest to często spotykane zjawisko na rynku zasilaczy. Urządzenie to bez problemu powinno zmieścić się w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, np. pod zestawem kina domowego. Opcją dodatkową dla tego modelu jest możliwość zastosowania go jako małego zestawu monitorowego. Oczywiście wielkość VI 500 R1U nie ma wpływu na jego pracę, wręcz przeciwnie zapewnia kompleksową ochronę dla podłączonych do niego sprzętów. Właściwą efektywność działania ma zapewnić m.in. fala sinusoidalna, która jest aktywna w momencie, gdy UPS pracuje w trybie awaryjnym. Pomaga także w dostarczaniu w jak największej jakości napięcia do innych urządzeń.

W Polsce za najnowszy model VI 500 R1U trzeba będzie zapłacić około 519 zł

ups

Producent nie odchodzi od sprawdzonych rozwiązań, które ułatwiają użytkowanie urządzenia. VI 500 R1U wykorzystuje technologię HID (Human Interface Device), co oznacza, że zarządzanie zasilaczem odbywa się bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników lub oprogramowania. Zasilacz jest gotowy do swojej pracy już po wciśnięciu jednego przycisku. Ponadto możemy śledzić stan urządzenia za pomocą wyświetlacza LCD. W Polsce za najnowszy model VI 500 R1U trzeba będzie zapłacić około 519 zł. A Wy co sądzicie o tego typu zabezpieczeniach? Chcielibyście w ten sposób zadbać nie tylko o swój komputer, ale także inne urządzenia w domu?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy zasilacz UPS od PowerWalker chroni Twój zestaw kina domowego!

 0