nubia Red Magic 6R - gamingowy flagowiec w atrakcyjnej cenie

nubia Red Magic 6R - gamingowy flagowiec w atrakcyjnej cenie

Należąca do ZTE marka nubia nie zwalnia tempa i właśnie zaprezentowała kolejny gamingowy smartfon. Red Magic 6R nie stanowi może dużego upgrade'u względem modeli Red Magic 6 i Red Magic 6 Pro, ale ma znacznie cieńszą obudowę i bardziej uniwersalny wygląd, przez co może być bardziej kuszącą opcją dla użytkowników, którzy nie przepadają za gamingową estetyką telefonów i szukają high-endowego smartfona o topowej wydajności w atrakcyjnej cenie. nubia Red Magic 6R jest oczywiście napędzana przez chipset Snapdragon 888 połączony z 8 GB lub 12 GB pamięci RAM. Wyświetlacz to 6,67-calowy AMOLED z częstotliwością odświeżania 144 Hz i pojedynczym otworem w środku na przednią kamerkę.

Należąca do ZTE marka nubia nie zwalnia tempa i właśnie zaprezentowała kolejny gamingowy smartfon, Red Magic 6R.

nubia Red Magic 6R - gamingowy flagowiec w atrakcyjnej cenie

Smartfon zachował także swoiste naramienne spusty w postaci dotykowych sensorów (nie są to fizyczne przyciski, tak jak w Redmi K40 Gaming), które oferują częstotliwość próbkowania dotykowego na poziomie aż 400 Hz. Red Magic 6R nie wprowadza także większych zmian w zakresie aparatów, gdyż ponownie otrzymujemy 64-megapikselowy sensor główny i 8-megapikselowy pomocniczy z Red Magic 6 i Red Magic 6 Pro, ale ulepsza rozdzielczość aparatu makro do 5 MP i dodaje 2-megapikselową jednostkę głębi. Poprawiono także przednią kamerkę, gdyż zamiast 8 MP jednostki otrzymujemy 16 MP, co powinno przełożyć się na bardziej szczegółowe autoportrety (lub ostrzejszy obraz naszej osoby w czasie streamingu).

nubia Red Magic 6R - gamingowy flagowiec w atrakcyjnej cenie

Smartfon zalicza jednak downgrade w jednym z kluczowych elementów, ponieważ w nubii Red Magic 6R bateria posiada pojemność 4200 mAh i ładuje się z mocą do 55 W w chińskim wariancie i tylko 30 W w modelu globalnym. Chociaż są to solidne liczby, są one znacznie niższe w przypadku Red Magic 6, gdzie pod maską znajdowała się bateria 5050 mAh z opcją ładowania o mocy 66 W, nie wspominając o Pro, który osiągnął 120 W w Chinach. Nubia Red Magic 6R debiutuje początkowo w Państwie Środka w trzech wersjach kolorystycznych i limitowanej edycji w kolorze żółtym, opracowanym we współpracy z Tencent Games. Telefon kosztuje od 2999 CNY (1736 zł) do 3999 CNY (2315 zł), w zależności od pamięci na dane i RAM, ale ci, którzy zamówią sprzęt w przedsprzedaży przed pierwszą błyskawiczną  wyprzedażą 1 czerwca, otrzymają 300 CNY (173 zł) zniżki.

Pokaż / Dodaj komentarze do: nubia Red Magic 6R - gamingowy flagowiec w atrakcyjnej cenie

 0