NVIDIA chwali się pierwszym milionem użytkowników GeForce NOW

NVIDIA chwali się pierwszym milionem użytkowników GeForce NOW

Usługa przesyłania strumieniowego w chmurze NVIDIA GeForce NOW dla gier wyszła z testów beta w tym miesiącu, umożliwiając graczom wybór między darmowym dostępem a płatnym określanym jako Founders. Teraz NVIDIA ujawniła, że "ponad milion nowych graczy" przeszło do chmury. Co więcej, wydawca sugeruje, że firmy, które zdecydują się usunąć gry z GeForce NOW, powinny być "nieliczne". Co tydzień pojawiają się nowe gry z kolejki ponad 1500 tytułów, a niektóre z firm, które odchodzą, mogą zawsze przywrócić swoje tytuły "gdy uświadomią sobie wartość" usługi przesyłania strumieniowego w chmurze.

NVIDIA chwali się pierwszym milionem użytkowników GeForce NOW od wyjścia z bety. To sukces? Czy dobra mina do złej gry, w momencie gdy usługę opuściło Actrivision Blizzard, a teraz to samo uczyniła Bethesda?

 

"Wielu w branży gier przeżywa podekscytowanie wywołane przez GeForce NOW. A dopiero zaczynamy. Na początku tego miesiąca minęliśmy kamień milowy w naszej podróży z graniem w chmurze, usuwając listę oczekujących i otwierając drzwi dla większej liczby graczy. Ponad milion nowych graczy przeszło do chmury, rejestrując się w celu uzyskania bezpłatnego planu lub przejścia na członkostwo Founders, które obejmuje 90-dniowy bezpłatny okres próbny. Ten okres próbny jest ważnym okresem przejściowym, w którym gracze, programiści i wydawcy mogą wypróbować usługi premium przy minimalnym zaangażowaniu, podczas gdy my stale udoskonalamy naszą ofertę. Gdy zbliżamy się do usługi płatnej, niektórzy wydawcy mogą zdecydować się na usunięcie gier przed końcem okresu próbnego. Ostatecznie zachowują kontrolę nad zawartością i decydują, czy zakupiona gra obejmuje przesyłanie strumieniowe w usłudze GeForce NOW. Tymczasem inni przywrócą gry, gdy zdadzą  sobie sprawę z wartości GeForce NOW" - pisze NVIDIA.

Oświadczenie się być dość oczywistym ciosem w Activision Blizzard, który wycofał wszystkie swoje gry z usługi, gdy tylko usługa wyszła z wersji beta . Później NVIDIA wyjaśniła, że ​​wszystko to z powodu nieporozumień i mają nadzieję, że wkrótce do usługi ponownie powrócą bardzo popularne gry tego wydawcy. Tymczasem NVIDIA stara się przekonywać, że z ich usługa nie jest zagrożona, potwierdzając, że najbardziej oczekiwana gra w 2020 roku, Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED będzie dostępna na GeForce NOW od dnia premiery .

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA chwali się pierwszym milionem użytkowników GeForce NOW

 0