NVIDIA GeForce Now, DLSS i RTX - nowe gry wspierające technologię zielonych

NVIDIA GeForce Now, DLSS i RTX - nowe gry wspierające technologię zielonych

Kolejne gry otrzymują wsparcie dla najlepszych technologii NVIDII dla graczy, czyli DLSS, Reflex oraz Ray Tracing. Również w GeForce Now pojawią się gry z serii Battlefield - zarówno V, jak i 4.

NVIDIA na CES 2022 zapowiedziała, że kolejne gry będą wspierać jej technologię. Będzie to zarówno DLSS, ray tracing, jak i Reflex. Zaczynając od tego ostatniego, w świecie e-sportowym każda milisekunda ma znaczenie, a według testów, technologia Reflex potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Tym razem razem jednak producent z Santa Clara nie ogranicza się tylko do tego gatunku, bo technologię wspierać będzie nadchodzący hit z platformy PlayStation - God of War. Oprócz tego Reflex zawita także do iRacing, Midnight Sun, Rainbow Six Extraction, Grit, Ready or Not oraz Super People. Nie wiemy natomiast czy Reflex dostępny będzie w dniu premiery omawianych produkcji.

Coraz więcej gier powstaje we współpracy z firmą NVIDIA. Poznaliśmy listę nadchodzących produkcji wspierających technologię zielonych.

Rainbow Six Extraction DLSS

NVIDIA pochwaliła się też współpracą z innymi studiami. Wiemy już, że w Dying Light 2: Stay Human pojawi się cała paczka RTX. Oprócz tego, DLSS zawita do Rainbow Six, Escape From Tarkov i The Day Before. Ta ostatnia gra wspierać będzie również śledzenie promieni w czasie rzeczywistym. Jak widać lista się powiększa i coraz więcej produkcji będzie czerpać garściami z technologii skalowania obrazu NVIDII - DLSS. Na jaką iterację można liczyć? Zapewne DLSS 2.0+.

NVIDIA oferuje również coś dla fanów gamingu w chmurze. GeForce Now z GeForce RTX 3080 zawitał do oferty już jakiś czas temu. Oferuje rozdzielczość 1440p przy 120 fps na PC, 1600p na Mac i 4K HDR na Shield TV za 490 zł na 6 miesięcy. Zieloni rozpoczynają też współpracę z EA, dlatego do oferty dojdą też takie gry jak Battlefield V oraz Battlefield 4. Gdzie 2042? Chyba wszyscy wiedzą... Tak czy inaczej, w GFN pojawi się też Rainbow Six Extraction oraz Dying Light 2: Stay Human.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA GeForce Now, DLSS i RTX - nowe gry wspierające technologię zielonych

 0