NVIDIA na Gamescom 2021: Kolejne gry AAA z obsługą RTX i Battlefield 2042 w promocji

NVIDIA na Gamescom 2021: Kolejne gry AAA z obsługą RTX i Battlefield 2042 w promocji

NVIDIA jest obecna na targach Gamescom 2021 i nie omieszkała wykorzystać tej sytuacji do ogłoszenia nowych tytułów wspierających jej technologie oraz promocji na komputery z GeForce'ami RTX na pokładzie. 

NVIDIA ogłosiła, że ​​wraz z premierą Strażników Galaktyki Marvela 26 października, wersja na PC będzie dostępna z efektami ray tracingu i NVIDIA DLSS, zapewniając graczom GeForce RTX najlepsze wrażenia na PC. „Marvel’s Guardians of the Galaxy łączy oryginalną fabułę i elektryzującą rozgrywkę dla jednego gracza z awangardową estetyką. Dzięki dodaniu ray tracingu i technologii NVIDIA DLSS pecetowi gracze będą mogli cieszyć się świetną atmosferą tego niezwykłego wszechświata oraz rozgrywką w jeszcze wyższej wydajności” - stwierdził Olivier Proulx, starszy producent w Eidos-Montréal.

NVIDIA ogłosiła, że ​​wraz z premierą Strażników Galaktyki Marvela 26 października, wersja na PC będzie dostępna z efektami ray tracingu i NVIDIA DLSS.

To jednak nie wszystko, ponieważ w grudniu ukaże się Dying Light 2 Stay Human i również będzie wspierać technologię NVIDIA DLSS, a także zawierać takie efekty jak odbicia ze śledzeniem promieni, globalne oświetlenie i realistyczne cienie. „Nasza współpraca z NVIDIA pomogła nam stworzyć grę, która zapewnia prawdziwie wciągające wrażenia graczom Dying Light 2. Ray tracing zwiększa realizm naszego bezlitosnego, zainfekowanego świata, podczas gdy technologia NVIDIA DLSS zapewnia ogromny wzrost wydajności bez poświęcania jakości obrazu, dzięki czemu gracz nie przegapi absolutnie niczego podczas swojej podróży” -  powiedział Tomasz Szałkowski, Rendering Director w Techland.

Przy okazji Zieloni oficjalnie potwierdzili nową promocję. Battlefield 2042 będzie przez ograniczony czas dołączany przy zakupie wybranych komputerów stacjonarnych i laptopów z kartami GeForce RTX 30 (GeForce RTX 3070, RTX 3070 Ti, RTX 3080, RTX 3080 Ti i RTX 3090, ale akcja nie obejmuje RTX 3060 i RTX 3060 Ti). Trudno uznać to za zaskoczenie po tym jak w czerwcu ogłoszono, iż NVIDIA jest oficjalnym partnerem graficznym Battlefield 2042, a gra będzie obsługiwać NVIDIA DLSS i NVIDIA Reflex. „Dzięki przełomowemu zestawowi technologii NVIDIA jesteśmy w stanie uczynić Battlefield 2042 najbardziej zaawansowanym technologicznie tytułem serii Battlefield w historii. NVIDIA DLSS i NVIDIA Reflex zapewniają maksymalną wydajność, jakość obrazu i najniższą latencję, zapewniając najwyższą jakość rywalizacji. Jesteśmy podekscytowani współpracą z firmą NVIDIA jako naszym oficjalnym partnerem platformy graficznej PC. Umożliwiło to zaprezentowanie działań wojennych na bezprecedensową skalę i z dynamicznie zmieniającym się  polem bitew” — Seth Christie, dyrektor ds. technologii w EA Studios Europe

Przy okazji NVIDIA wydała właśnie aktualizację NVIDIA Reflex, która zawiera optymalizacje dla gier opartych na silniku Unity oraz ulepszenia trybu Boost. Pierwsze dwa tytuły, które zostaną zaktualizowane to Rust i Escape From Tarkov, dwie popularne gry wieloosobowe zbudowane na silniku Unity. W Escape from Tarkov opóźnienie zostało zmniejszone do 58% (z 38%), a Rust do 51% (z 38%).

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA na Gamescom 2021: Kolejne gry AAA z obsługą RTX i Battlefield 2042 w promocji

 0