NVIDIA ogłasza konkurs pod hasłem Kreatywna siła: NVIDIA Studio Art Challenge

NVIDIA ogłasza konkurs pod hasłem Kreatywna siła: NVIDIA Studio Art Challenge

NVIDIA ogłasza konkurs pod hasłem Kreatywna siła: NVIDIA Studio Art Challenge. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie projektu wykorzystując techniki modelowania i renderowania 3D. Firma do współpracy zaprosiła znanego artystę i projektanta Macieja Martyniuka, znanego jako Yomagick, który podzieli się z uczestnikami swoimi pomysłami, inspiracjami i procesem twórczym.

Yomagick jest artystą i projektantem, który ma za zadanie zainspirować uczestników konkursu, pokazując na swoim profilu na Instagramie, jak przekłada swoje pomysły na proces twórczy i kreację. Zadaniem konkursowym będzie wymyślenie wymarzonego superbohatera pomagającego twórcy rozwinąć osobisty potencjał kreatywności. Bohater powinien posiadać cechy nawiązujące do głównego wyróżnika platformy NVIDIA Studio - turbodoładowania procesu twórczego oraz nieograniczonej kreatywności. Tylko od uczestnika zależy czy skupi się na wydajności, wiernym oddaniu kolorów, stabilności pracy, czy może jego postać będzie posiadała zbalansowane cechy zewnętrzne. Żadnych ograniczeń. Superbohater powinien być zaprezentowany w cyfrowej formie plastycznej (modelowanie i renderowanie 3D, ilustracja, kolaż i digitalowa postprodukcja), dzięki czemu inni będą mogli poznać jej wygląd, moc i charakter.

NVIDIA ogłasza konkurs pod hasłem Kreatywna siła: NVIDIA Studio Art Challenge. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie projektu wykorzystując techniki modelowania i renderowania 3D.

NVIDIA ogłasza konkurs pod hasłem Kreatywna siła: NVIDIA Studio Art Challenge

Laureatów konkursu wyłoni jury, złożone z przedstawicieli firmy NVIDIA oraz osób ze świata grafiki, wzornictwa i designu. W kapitule zasiądą: Maciej Martyniuk ‘Yomagick’ (przewodniczący jury), Jan Adryański (Community PR Manager w firmie NVIDIA), Uriel Gionedis (Senior Art Director w firmie NVIDIA), Natalia Kapuza (Art Director Stor9_) oraz Mateusz Feliks, znany jako CGIMati (założyciel Creoflame). Prace konkursowe można zgłaszać w terminie do 26 października 2023 roku. Więcej informacji oraz regulamin dostępne są na stronie konkursu.

Główną nagrodą w konkursie jest laptop Gigabyte Aero 16, wyposażony w kartę graficzną GeForce RTX 4070. Jest on elementem platformy NVIDIA Studio skierowanej do artystów, projektantów, inżynierów i specjalistów, którzy potrzebują najlepszych narzędzi do pracy z obrazem, wideo czy wirtualną rzeczywistością. Całość została stworzona specjalnie z myślą o profesjonalnych zastosowaniach graficznych, do których zalicza się renderowanie śledzonego promieniami obrazu w czasie rzeczywistym (ray tracing) czy też wsparcie dla technik wykorzystujących sztuczną inteligencję. Partnerem konkursu jest firma Komputronik.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA ogłasza konkurs pod hasłem Kreatywna siła: NVIDIA Studio Art Challenge

 0