NVIDIA pokazuje RTX 3080 Ti Matrix Edition. Ktoś otrzyma tę kartę za darmo

NVIDIA pokazuje RTX 3080 Ti Matrix Edition. Ktoś otrzyma tę kartę za darmo

Na oficjalnym koncie GeForce Weibo Nvidia ogłosiła konkurs, w którym główną nagrodą jest unikalna edycja karty graficznej GeForce RTX 3080 Ti. Powstała tylko jedna sztuka takiego wariantu. Niestety, nie wszyscy mogą wziąć udział w konkursie.

Ta unikalna karta graficzna bazuje na RTX 3080 Ti Founders Edition i nawiązuje tematycznie do najnowszej odsłony serii Matrix. Choć 4 część przygód Neo nie została zbyt  ciepło przyjęta przez fanów, to taki GeForce może być niezłą gratką dla kolekcjonerów. Karta otrzymała niestandardową obudowę przednią i tylną wraz ze specjalnym laserowo wyciętym logo z podświetleniem LED "Rozpoczyna się wojna 1/14" z boku, co nawiązuje do rozpoczęcia projekcji filmu Matrix 4 w Chinach.

Nvidia stworzyła unikalną wersję GeForce RTX 3080 Ti w edycji Matrix i przeznaczyła ją na konkurs. Niestety, żeby móc wziąć udział w losowaniu, trzeba przeprowadzić się do Chin.

Ta zielona karta graficzna GeForce RTX 3080 Ti z motywem padającego jak deszcz kodu składa hołd klasycznemu filmowi science fiction. Wyposażony w architekturę NVIDIA RTX drugiej generacji, zapewnia prawdziwie „wciągające” realistyczne wrażenia do wirtualnego świata 3D. Tysiące fanów i graczy, proszeni są o dokonanie „wyboru”! [...] To jedyna limitowana edycja w Chinach. Jeśli przekażesz tę wiadomość i jednym zdaniem udowodnisz swój podwójny status fana Matrixa i hardkorowego gracza GeForce, będziesz miał szansę wygrać tę kartę graficzną! Losowanie 21 stycznia. - napisała Nvidia na platformie Weibo.

GeForce RTX 3080 Ti posiada procesor graficzny GA102 z 10240 rdzeniami CUDA i jest wyposażony w 12 GB pamięci GDDR6X, tyle samo co RTX 3080 12 GB. Sugerowana cena detaliczna tego modelu Ti wynosi 1200 USD, jednak w żaden sposób nie odnosi się to do rzeczywistości. Sklepy niestety ustalają własne ceny, które są nawet dwukrotnie wyższe.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA pokazuje RTX 3080 Ti Matrix Edition. Ktoś otrzyma tę kartę za darmo

 0