NVIDIA potwierdziła datę "GeForce Beyond". Nowe karty graficzne tuż za rogiem

NVIDIA potwierdziła datę "GeForce Beyond". Nowe karty graficzne tuż za rogiem

Już w przyszłym tygodniu możemy spodziewać się ogłoszenia nowych kart graficznych od Zielonych. NVIDIA poinformowała na swoim Twitterze, że transmisja "GeForce Beyond" odbędzie się 3 stycznia. Mówi się, że w tym dniu zadebiutują mobilne karty z serii GeForce RTX 4000 oraz desktopowy RTX 4070 Ti.

Stało się. NVIDIA oficjalnie ogłosiła datę transmisji "GeForce Beyond", w trakcie której przedstawione zostaną nowe karty graficzne. Wydarzenie odbędzie się w ramach targów CES 2023 już 3 stycznia o godzinie 8:00 czasu pacyficznego. Spodziewamy się, że NVIDIA zaprezentuje wówczas między innymi laptopowe wersje GeForce'ów RTX 4000. W skład tej serii będą najpewniej wchodzić: RTX 4090, RTX 4080 oraz RTX 4070. Co ciekawe, jeszcze wczoraj do sieci trafiły wyniki testów mobilnego GeForce'a RTX 4080, który okazał się znacznie wydajniejszy od swojego poprzednika. Dzięki informacjom pochodzącym z programu Geekbench poznaliśmy również jego specyfikację.

NVIDIA oficjalnie ogłosiła datę transmisji "GeForce Beyond", w trakcie której przedstawione zostaną nowe karty graficzne. Wydarzenie odbędzie się w ramach targów CES 2023 już 3 stycznia o godzinie 8:00 czasu pacyficznego.

Mówi się także, iż 3 stycznia, Zieloni ogłoszą desktopowego RTX-a 4070 Ti, który w rzeczywistości jest przemianowanym RTX-em 4080 z 12 GB VRAM. Jego wprowadzenie ma odbyć się 2 dni później. Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że niereferencyjne wersje tego układu zostały wycenione na ponad 1000 dolarów w Chinach. Oficjalne MSRP powinno być jednak niższe. Na co oczywiście liczymy.

Wcześniej pojawiały się jeszcze pogłoski o możliwej premierze średniopółkowego modelu RTX 4060, chociaż jest to mniej prawdopodobne. Laptopy wyposażone w najnowsze karty graficzne NVIDII powinny być dostępne jeszcze w styczniu. Większość producentów ma już najpewniej przygotowane produkty i tylko czeka na zielone światło. Transmisja "GeForce Beyond" będzie dostępna na oficjalnych kanałach NVIDII na platformach Twitch oraz YouTube. Pozostało nam więc czekać do wtorku.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA potwierdziła datę "GeForce Beyond". Nowe karty graficzne tuż za rogiem

 0