NVIDIA przecenia SHIELD TV na święta. Sprzęt do kupienia o 150 zł taniej

NVIDIA przecenia SHIELD TV na święta. Sprzęt do kupienia o 150 zł taniej

Gorączka przedświątecznych zakupów trwa w najlepsze i jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent, to może znajdziecie inspiracje w naszym poradniku. NVIDIA również ma ciekawą propozycję, ponieważ firma wystartowała właśnie ze świąteczną promocją na urządzenie SHIELD TV, które w okresie do Bożego Narodzenia, czyli do 25 grudnia, można nabyć w cenie obniżonej o 150 zł. Ten sprzęt do strumieniowania  multimediów w wersji z pilotem kosztuje obecnie 699 zł, a edycja dla graczy z pilotem i kontrolerem 849 zł. Jest to więc świetna okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem podobnego urządzenia, tym bardziej, że produkt Zielonych uchodzi za jeden z najlepszych pod względem funkcjonalności w tym segmencie.

NVIDIA SHIELD TV to swoista przystawka pod telewizor, która stanowi połączenie funkcjonalności Smart TV z konsolą do gier.

shield tv

NVIDIA SHIELD TV to swoista przystawka pod telewizor, która stanowi połączenie funkcjonalności Smart TV z konsolą do gier. Shield TV umożliwia bowiem nie tylko strumieniowanie serwisów wideo takich jak Netflix czy YouTube, zapewniając przy tym możliwość wyświetlenia obrazu w rozdzielczości 4K ze wsparciem dla HDR czy też audio (iTunes czy Spotify), ale i granie. I nie mówimy tu jedynie o produkcjach przygotowanych z myślą o systemie Android (urządzenie bazuje na tym OS), ale również o grach PC-towych strumieniowanych za pomocą usługi GeForce NOW (sama usługa jest aktualnie bezpłatna) z chmury lub domowego komputera (m.in. z platform Steam i Uplay). Częste aktualizacje oprogramowania powodują, że sprzęt jest ciągle na bieżąco, a producent dba o to, aby cały czas rozszerzać jego możliwości.

SHIELD TV oparte jest o układ Tegra X1 (znany choćby z konsoli Nintendo Switch) wspomagany przez 3 GB pamięci RAM, co gwarantuje szybką i płynną pracę urządzenia. Warto też dodać, że konsolka oferuje też wsparcie dla asystenta cyfrowego Google Assistant, a jego polska wersja jest właśnie testowana przez Google, więc wkrótce produkt NVIDII będzie można zapewne obsługiwać komendami w naszym ojczystym języku. By w pełni wykorzystać gamingowe możliwości tego sprzętu, warto od razu zdecydować się na wariant z kontrolerem, który również został przeceniony. Przystawkę w promocyjnej cenie możemy zakupić do 25 grudnia w sklepach Euro oraz x-kom.

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA przecenia SHIELD TV na święta. Sprzęt do kupienia o 150 zł taniej

 0