NVIDIA rozdaje jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów przy zakupie kart RTX 40

NVIDIA rozdaje jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów przy zakupie kart RTX 40

NVIDIA powiadomiła o nowej promocji wybranych produktów GeForce RTX z serii 40 z grą Black Myth: Wukong. Firma ujawniła także kolejne tytuły, które zyskają wsparcie technik NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex oraz ray tracingu.

Dzięki współpracy z Game Science, twórcą gry Black Myth: Wukong, przy zakupie objętych promocją kart graficznych GeForce RTX 4090, 4080 SUPER, 4080, 4070 Ti SUPER, 4070 Ti, 4070 SUPER i 4070 oraz wyposażonych w nie komputerów stacjonarnych, a także laptopów z kartą graficzną GeForce RTX 4090, RTX 4080 lub RTX 4070, nabywca otrzyma także kod do gry w wersji Steam, w którą będzie mógł zagrać już od dnia premiery, zaplanowanej na 20 sierpnia. Zaskakujący jest tu brak na liście karty GeForce RTX 4060, więc decydując się na ten model, będziecie musieli obejść się smakiem. 

NVIDIA powiadomiła o nowej promocji wybranych produktów GeForce RTX z serii 40 z grą Black Myth: Wukong.

Wybrane produkty będą dostępne u sprzedawców i dostawców na całym świecie. Na stronie promocji Black Myth: Wukong zobaczyć można listę partnerów uczestniczących w tej akcji w Polsce i są to x-kom, proline, Komputronik, Media Expert czy Morele. Po zakupie produktu objętego promocją, wszystkie niezbędne instrukcje zostaną przesłane pocztą elektroniczną, dzięki czemu z łatwością dodacie grę Black Myth: Wukong do swojego konta w Steam. 

Tytuł został wzbogacony o oparte na AI techniki RTX, wspierane przez karty graficzne GeForce RTX. NVIDIA chwali się, że gracze korzystający z kart graficznych GeForce RTX z serii 40 doświadczą rozgrywki najwyższej jakości dzięki technice NVIDIA DLSS 3.5 oraz pełnemu ray tracingowi.

 

Z kolei gra Wuthering Waves, która zadebiutowała w maju z DLSS 2, otrzyma aktualizację wprowadzającą wsparcie technik DLSS 3 oraz Reflex. Umożliwi to graczom korzystającym z kart graficznych GeForce RTX z serii 40 zwiększyć wyświetlaną liczbę klatek na sekundę, a także zmniejszyć opóźnienia systemowe na kartach graficznych GeForce GTX 900 i nowszych, dzięki czemu rozgrywka będzie bardziej responsywna.

Zieloni zapewniają, że już wkrótce pojawi się jeszcze więcej implementacji technik NVIDIA RTX. Aktualna lista to ponad 500 gier i aplikacji.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA rozdaje jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów przy zakupie kart RTX 40

 0