NVIDIA szykuje nową promocję. Redfall za darmo z kartami z serii RTX 40 (akt.)

NVIDIA szykuje nową promocję. Redfall za darmo z kartami z serii RTX 40 (akt.)

Jak podaje VideoCardz, NVIDIA szykuje nową promocję dla swoich kart graficznych z serii GeForce RTX 40. Zakup takiego modelu zakwalifikuje nas do odbioru darmowej kopii Redfall: Bite Back Edition.

Redfall to nadchodząca gra Arkane Studios wydawana przez Bethesdę. Jest to strzelanka pierwszoosobowa z otwartym światem, oferująca zarówno tryb dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy. Gracze mogą połączyć siły, aby odeprzeć wampiry na tytułowej wyspie Redfall.

Zdaje się, że NVIDIA szykuje nową promocję dla swoich kart graficznych z serii GeForce RTX 40.

Nadchodząca promocja Zielonych będzie zawierała specjalną edycję Redfall o nazwie „Bite Back Edition”. Ta wersja oprócz gry podstawowej daje nam też dostęp do nadchodzących „bohaterów” w grze i trochę cyfrowej zawartości kosmetycznej, w tym skórek i strojów dla bohaterów. 

Zakupy kart graficznych GeForce RTX 40 do komputerów stacjonarnych, a także laptopów wyposażonych w GPU GeForce RTX 4090/4080 kwalifikują się do darmowego kodu na grę. Zdaje się, że mobilne warianty kart GeForce RTX 4070/4060/4050 nie są objęte promocją. Niestety, warunki nie są jeszcze dostępne, ale promocja powinna rozpocząć się już wkrótce. Warto pamiętać, że tylko zakupy dokonane po rozpoczęciu promocji będą uprawniały do ​​otrzymania darmowego kodu do gry, więc gracze zainteresowani Redfall powinni jeszcze chwilę poczekać. 

Redfall zostanie oficjalnie wydany 2 maja. Gra będzie obsługiwać technologie NVIDIA, takie jak DLSS 3 i Reflex.

Aktualizacja:

NVIDIA oficjalnie ogłosiła uruchomienie nowej promocji GeForce RTX 40 Redfall Bite Back Edition. Przez ograniczony czas gracze, którzy zakupią w wybranych sklepach kartę graficzne GeForce RTX 4070 Ti, 4080 oraz 4090 lub laptopa z kartą GeForce RTX 4080 i 4090, otrzymają cyfrową wersję gry Redfall w edycji „Odgryź się”, której premiera zaplanowana jest na 2 maja tego roku.

Redfall jest wypełniony technikami wspieranymi przez karty graficzne RTX, w tym NVIDIA DLSS 3 dla maksymalnej wydajności oraz NVIDIA Reflex dla minimalnego opóźnienia. Gra będzie wykorzystywała również ray tracing, który zostanie dodany w aktualizacji po premierze.

Redfall Bite Back Edition zawiera:

  • Gra podstawowa Redfall
  • Redfall przepustka dla bohatera z dwójką przyszłych bohaterów
  • Skórkę wiązki laserowej (Laser Beam Multi-Weapon Skin)
  • Dodatek do broni: taktyczny nóż
  • Strój Devindera z „Ekspedycji na północ”
  • Strój Jacoba z „Oczu w ciemności”
  • Strój wojenny Layli
  • Strój Remi „Wolontariuszki”

Nowa gra od Bethesdy - Redfall - to kooperacyjny FPS z otwartym światem od Arkane Austin, wielokrotnie nagradzanego studia, które stworzyło tytuły takie jak Prey i Dishonored. W Redfall wyspiarskie miasto jest oblegane przez legion wampirów, które zablokowały słońce i odcięły mieszkańców od świata zewnętrznego. Eksploruj otwarty świat, sprzymierz się z garstką ocalałych przeciwko istotom, które grożą wykrwawieniem miasta.  Zanurz się w głębokiej kampanii fabularnej, aby odkryć tajemnicę stojącą za pojawieniem się wampirów.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA szykuje nową promocję. Redfall za darmo z kartami z serii RTX 40 (akt.)

 0