Nvidia tnie cenę Shield TV, świetna okazja do zakupu

Nvidia tnie cenę Shield TV, świetna okazja do zakupu

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia firma Nvidia tnie cenę urządzenia strumieniującego Shield TV. Jest to świetna okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem.

Oparty o układ Tegra X1 i wyposażony w 3 GB pamięci operacyjnej Shield TV jest jednym z najwydajniejszych urządzeń tego typu na rynku. Sprzęt ten przez producenta określany jest mianem urządzenia strumieniującego, ale w praktyce jest to połączenie funkcjonalności Smart TV z konsolą do gier. Shield TV umożliwia bowiem nie tylko skorzystanie z serwisów takich jak Netflix czy YouTube, oferując przy tym możliwość wyświetlenia obrazu w rozdzielczości 4K z szerokim zakresem dynamiki, lecz także zapewnia bogaty zestaw kompatybilnych gier. I są to zarówno produkcje napisane z myślą o systemie Android (w tym pozycje ekskluzywne dla Shield TV), jak i tytuły PC-towe strumieniowane poprzez usługę GeForce NOW z chmury lub domowego komputera. 

Dzięki specjalnej gwiazdkowej promocji przygotowanej przez firmę Nvidia, urządzenie możemy nabyć już za 699 złotych. Cena ta uwzględnia jednostkę centralną w wersji z 16 GB pamięci na dane oraz pilot zdalnego sterowania. Jeszcze przed paroma dniami za ten sam komplet należało zapłacić 849 złotych. Wprawdzie do wykrzesania pełni możliwości z Shield TV należałoby dokupić jeszcze kontroler gier, ale dla osób zainteresowanych głównie funkcjami multimedialnymi, np. strumieniowaniem wideo, brak tego akcesorium nie powinien stanowić jakiegokolwiek problemów. W razie czego za kwotę 999 złotych dostępny jest wariant z rzeczonym kontrolerem. Jego niestety żadna, przynajmniej oficjalna, obniżka nie objęła. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nvidia tnie cenę Shield TV, świetna okazja do zakupu

 0