Nvidia uruchamia program lojalnościowy; we wzmiance pojawia się GTX 1080 Ti

 Nvidia uruchamia program lojalnościowy; we wzmiance pojawia się GTX 1080 Ti

Nvidia niedawno zamieściła ogłoszenie o pracę za pośrednictwem LinkedIn. W opisie znajduje się także wzmianka o programie lojalnościowym oraz GeForce GTX 1080 Ti.

Według doniesień PC World "Club GeForce Elite" ma zagwarantować jego członkom kilka gier indie corocznie, a także skórki bądź kosmetyczne przedmioty do gry typu AAA co kwartał i zniżki na sprzęt Nvidii. Ponadto, co tydzień Zieloni będą rozdawać wybrańcom pełne wersje gier, dostęp do testów beta wybranych tytułów, a ponadto hardware i wiele innych.

Firma pragnie także zachęcać społeczność do aktywności i nagradzać darmowymi grami osoby, które często udostępniają materiały wideo / screenshoty, wychwycą bugi bądź dostarczą pożytecznych informacji jak usprawnić funkcjonalność.

Poza tym, w treści ogłoszenia na LinkedIn wymieniony jest także GeForce GTX 1080 Ti - posiadacze GTX 980 Ti mają otrzymać pierwszeństwo do przedsprzedażowych zamówień 1080 Ti.

Subskrypcja Club GeForce Elite ma kosztować 10 dolarów ale nie wiadomo kiedy Nvidia uruchomi usługę.

Jakub Krawczyński
Jakub Krawczyński Redaktor

Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.

Zgłoś autorowi błąd na stronie

Komentarze


Ładuję...