NVIDIA wprowadza nową opcję subskrypcji GeForce Now

NVIDIA wprowadza nową opcję subskrypcji GeForce Now

NVIDIA GeForce Now to usługa streamingu gier dla graczy, którzy chcą zagrać, nawet jeśli ich urządzenie nie spełnia wymagań, dzięki czemu np. Wiedźmina 3: Dziki Gon odpalimy nie tylko na PC czy konsolach, ale również smartfonach. Firma wprowadziła teraz nową opcję subskrypcji, która do tanich nie należy, ale czy mimo tego nie jest interesująca?

GeForce Now wzbogacił się o abonament GeForce NOW RTX 3080 umożliwiający odpalenie gier na komputerze wyposażonym we wspomnianą kartę graficzną, Dodatkowo oferuje kilka bonusów: wyłączny dostęp do serwerów z układami GeForce RTX 3080, sesje o długości 8 godzin, do 1440p przy 120 klatkach na sekundę oraz do 4K HDR SHIELD TV. Dostajemy więc dużo więcej niż w przypadku podstawowej bezpłatnej subskrypcji lub drugiej za 249 zł/6 miesięcy (równowartość 40,83 zł miesięcznie). Jednocześnie cena jest wyższa i za GeForce NOW RTX 3080 należy zapłacić 490 zł za pół roku. Nie jest więc mało, ale z drugiej strony przy obecnych niedoborach wydajnych kart graficznych propozycja Zielonych może skusić niejednego gracza. Wystartowały już zamówienia przedpremierowe na tę limitowaną ofertę z 10-procentową zniżką dla posiadaczy edycji Founders.

Usługa GeForce Now otrzymała nową opcję abonamentu z GeForce RTX 3080.

NVIDIA wprowadza nową opcję subskrypcji GeForce Now

Nowa subskrypcja będzie dostępna w Europie i w Ameryce Północnej w listopadzie 2021 roku. Jeśli interesuje nas tańsza opcja, to dostępny pozostaje Priority kosztujący 49 zł co 30 dni (249 złotych/6 miesięcy). Usługa GeForce Now regularnie się rozwija i otrzymuje wsparcie następnych gier. Na liście tytułów są m.in. Apex Legends Season 8 (Origin i Steam), Blue Fire (Steam), Code2040 (Steam), Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration, New World, Disciples: Liberation, Alan Wake czy The Forgotten City. Swoje gry jakiś czas temu dodało również Electronic Arts i chodzi o Battlefield 1 Revolution (Steam), Dragon Age: Inquisition (Steam), Mirror’s Edge Catalyst (Steam) oraz Unravel Two (Steam).

Pełna lista wspieranych pozycji znajduje się na oficjalnej stronie NVIDII pod tym adresem. Warto wspomnieć, że minął ponad rok odkąd GeForce Now został udostępniony dla wszystkich zainteresowanych (przypomnijmy, że usługa przechodziła testy od 2015 roku) i nie ma prawa narzekać na brak zainteresowania, dobijając do 10 milionów aktywnych subskrypcji. I na koniec takie pytanie - uważacie, że streaming gier wyprze w przyszłości tradycyjną formę grania?

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA wprowadza nową opcję subskrypcji GeForce Now

 0