NVIDIA zapowiada 54-godzinny charytatywny stream

NVIDIA zapowiada 54-godzinny charytatywny stream

Okres świąteczny to czas, w którym najczęściej organizuje się różnego rodzaju akcje charytatywne na rzecz innych ludzi. Z takiego założenia już czwarty rok z rzędu wychodzą NVIDIA i pomysłodawcy inicjatywy 54-godzinnej internetowej transmisji na żywo. W ramach akcji znani gracze, esportowcy oraz internetowe osobistości zwierają szyki, aby podczas wspomnianej transmisji online zebrać jak najwięcej pieniędzy dla potrzebujących pomocy. Tym razem zebrane donacje zasilą konto Fundacji Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka i zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do Kliniki Rehabilitacji. Jest to wydarzenie organizowane wspólnie przez NVIDIĘ oraz grupę youtuberów, którzy wystąpią w rolach głównych. Przed rokiem uczestnicy zbierali fundusze na organizację DKMS, zachęcając widzów do dołączenia do bazy potencjalnych dawców szpiku. Jeszcze wcześniej organizowano zbiórkę pieniędzy na rzecz kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei oraz podopiecznych Kliniki Budzik, która walczy o wybudzanie osób w śpiączce.

NVIDIA wspólnie z grupą youtuberów organizuje 54-godzinną transmisję na żywo, w ramach której zbierane będą fundusze na rzecz Fundacji Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka (zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do Kliniki Rehabilitacji).

NVIDIA zapowiada 54-godzinny charytatywny stream

„Cieszymy się, że już po raz czwarty udało się zebrać dużą grupę osób, którzy chętnie pomagają potrzebującym. Dotąd dzięki hojności graczy i widzów transmisji udało się zabrać prawie 200 000 złotych” — powiedziała Hanna Leśniorowska, Senior Marketing Manager Central Eastern Europe z firmy NVIDIA. „Internauci udowadniają, że dzielenie się z innymi to nie tylko dobry uczynek, ale przede wszystkim wielka radość” - dodała. Główna zbiórka rozpocznie się podczas 54-godzinnej transmisji na żywo, która wystartuje już jutro, 7 grudnia i potrwa do 9 grudnia 2018 roku. Podczas wydarzenia przed kamerą pojawi się ponad 60 zaproszonych gości. Wśród nich nie zabraknie oczywiście znanych szerszej publiczności twarzy, wliczając w to drużyny esportowe, którzy wraz ze swoimi fanami postarają się zebrać jak największą sumę pieniędzy. Gorąco zachęcamy także do zapoznania się z harmonogramem transmisji, szczegółami wydarzenia oraz do ewentualnego dokonywania dobrowolnych wpłat pod widocznym poniżej adresem (możliwe są także tradycyjne przelewy bankowe bezpośrednio na konto fundacji).

Zobacz: Harmonogram, wpłaty oraz szczegóły 54-godzinnej charytatywnej transmisji na żywo

Przy okazji warto podkreślić, że gry wideo to narzędzie, które pozwala rozwijać liczne umiejętności, chociaż najcięższe wyzwania czekają na nas w realnym życiu. Wiedzą o tym szczególnie Ci, którzy po różnego rodzaju operacjach dochodzą do sprawności w Klinice Rehabilitacji Centrum Zdrowia Dziecka. O ile odrodzenie się w grze zajmuje zazwyczaj parę chwil, to prawdziwe leczenie może trwać tygodnie, miesiące, a nawet lata. „Nasza fundacja od 29 lat wspiera ten szpital na różne sposoby, bo najważniejsze są dzieci i komfort ich diagnozowania oraz leczenia. Tworzymy nowoczesne i bezpieczne warunki, by dzieci były leczone według najwyższych standardów bez względu na to, czy urodziły się tu, czy tysiąc kilometrów stąd” — powiedziała Elżbieta Golińska, prezes Fundacji Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka. „Chore dziecko cierpi bardziej niż dorosły — nie rozumie pewnych rzeczy, nie umie o wszystko zapytać. Rehabilitacja to ciężka, czasem bolesna praca nad powrotem do zdrowia i sprawności dzieci z wadami wrodzonymi, nabytymi, po urazach i nie tylko. Tym cenniejsza jest właśnie taka akcja — szlachetne działanie na rzecz nowoczesnej, skutecznej rehabilitacji pacjentów CZD”.

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA zapowiada 54-godzinny charytatywny stream

 0