NVIDIA zapowiada coś "super". Tajemniczy zwiastun GeForce

NVIDIA zapowiada coś "super". Tajemniczy zwiastun GeForce

W ostatnim czasie robi się coraz więcej szumu na temat nadchodzących kart graficznych AMD z 7 nm układami Navi i zdaje się, że NVIDIA nie zamierza się temu biernie przyglądać. Zielona ekipa opublikowała bowiem właśnie tajemniczy zwiastun zatytułowany ”Nadchodzi coś Super”, który zdaje się zapowiadać nowy produkt dla graczy z rodziny GeForce. Co to będzie, tego nie wiemy, ale powinniśmy dowiedzieć się już w przyszłym tygodniu na targach Computex 2019 i w gruncie rzeczy można było się spodziewać, że NVIDIA nie pozostawi ofensywy AMD bez odpowiedzi. Na razie jednak skazani jesteśmy na spekulacje, ale jeśli NVIDIA rzeczywiście wkrótce zaprezentuje nowy ekscytujący sprzęt, to duże brawa należeć będą się za utrzymanie go w tajemnicy.

Zielona ekipa opublikowała bowiem właśnie tajemniczy zwiastun zatytułowany ”Nadchodzi coś Super”.

Niektórzy zdają się upatrywać w tym teaserze nadejścia nowego TITANa, czyli karty graficznej dla entuzjastów i prosumentów, którzy nie liczą się z kosztami i zawsze chcą mieć to, co najlepsze. Trzeba jednak pamiętać, że TITANy nie należą już do rodziny GeForce, więc NVIDIA nie powinna wykorzystywać mediów społecznościowych związanych z tą marką do jego promocji. Tutaj pojawia się jednak druga opcja, czyli możliwość zaprezentowania przez Zielonych odświeżonych kart graficznych Turing (z szybszymi pamięci GDDR6, a możliwe, że poprawki obejmą także inne elementy), o którym wspominały niedawne przecieki. Na te z kolei wydaje się jednak jeszcze zbyt wcześnie, bo spodziewamy się ich raczej na jesieni.

Tak naprawdę nie mamy nawet pewności, czy ten nowy SUPER produkt będzie kartą graficzną, gdyż firma może nas zaskoczyć produktem z innej kategorii lub też nową usługą (trailer w gruncie rzeczy nic nie ujawnia). Najprawdopodobniej tajemnica zostanie ujawniona już 27 maja, czyli w najbliższy poniedziałek, ponieważ na ten dzień zapowiedziana jest konferencja NVIDII w ramach targów Computex 2019. Warto zapisać sobie ten dzień w kalendarzu, gdyż zapowiada się on bardzo gorąco, ponieważ tę samą datę zarezerwowało AMD na swoje wystąpienie. Czy NVIDIA skradnie mu nieco show? Przekonamy się już wkrótce.

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA zapowiada coś "super". Tajemniczy zwiastun GeForce

 0