NVIDIA zaprasza na konferencje ze "spektakularnymi niespodziankami"

NVIDIA zaprasza na konferencje ze "spektakularnymi niespodziankami"

NVIDIA właśnie ogłosiła, że jej duża konferencja o nazwie GeForce Gaming Celebration, odbędzie się 20 sierpnia w Kolonii, na dzień przed oficjalnym startem targów dla graczy Gamescom. Czy jest to właśnie to wydarzenie, na które czekają gracze z całego świata i podczas imprezy Zieloni w końcu pokażą nowe modele kart graficznych GeForce znane pod nazwą kodową Turing? Wszystko na to wskazuje. Producent wspomina bowiem w zaproszeniu, jakie rozesłał mediom, że w trakcie GeForce Gaming Celebration możemy liczyć nie tylko na nowe, ekskluzywne pokazy nadchodzących gier i prezentacje od największych światowych deweloperów, ale również na „spektakularne niespodzianki”, co zdaje się wskazywać na prezentację długo wyczekiwanych kart GeForce GTX 1180 oraz GeForce GTX 1170, jak również słabszych modeli z rodziny Turing.

NVIDIA zaplanowała GeForce Gaming Celebration na dzień przed rozpoczęsciem targów Gamescom i najpewniej szykuje zapowiedź kart GeForce GTX 11xx.

NVIDIA zaprasza na konferencje ze spektakularnymi niespodziankami

Co prawda impreza skierowana jest przede wszystkim do mediów, ale tak naprawdę każdy może się na niej pojawić i wystarczy jedynie, że najpierw zarejestrujecie się pod TYM adresem. Warto jednak zaznaczyć, że nawet jeśli dokonacie rejestracji i udacie się do Kolonii, to NVIDIA wpuszczać będzie uczestników GeForce Gaming Celebration według zasady, kto pierwszy ten lepszy, a to ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Osoby, którym nie uda dostać na pokaz, będą mogły obejrzeć go na żywo w sieci, za sprawą planowanego streamingu. Jeśli jednak i tak macie w planach wycieczkę na Gamescom, to może warto spróbować i choć impreza zaczyna się od 18:00 (i potrwa do północy), to lepiej pojawić się na miejscu nieco wcześniej, by uniknąć rozczarowania.

Wracając do serii GeForce GTX 11xx, według ostatnich przecieków debiutu flagowego modelu (GeForce GTX 1180) spodziewać możemy się już 30 sierpnia i kolejne karty z tej rodziny pojawiać mają się falami w miesięcznych odstępach (30 września GeForce GTX 1170/1180+ i 30 października GeForce GTX 1160). W sieci pojawiły się również nowe plotki odnośnie cen modeli Turing i te nie napawają optymizmem, ponieważ sugerują, że GeForce GTX 1180 będzie wyraźnie droższy od swojego poprzednika. Jego cena w najczarniejszych scenariuszach może być nawet blisko dwukrotnie wyższa i osiągnie nawet 999 USD. Jak na razie podchodzimy do tej informacji z dużą rezerwą , ponieważ GeForce GTX 1080 w momencie debiutu kosztował 599 USD i trudno uwierzyć, że Zieloni zdecydowaliby się na aż tak dużą podwyżkę, tym bardziej teraz, kiedy zainteresowanie ze strony górników kryptowalut wyraźnie spadło.

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA zaprasza na konferencje ze "spektakularnymi niespodziankami"

 0