UPDATE: NVIDIA pokazuje limitowaną edycję GeForce RTX 2080Ti Cyberpunk 2077

UPDATE: NVIDIA pokazuje limitowaną edycję GeForce RTX 2080Ti Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 jest prawdopodobnie najbardziej oczekiwaną grą roku 2020, szczególnie w wersji na PC, gdzie gracze prawdopodobnie będą mogli bawić się ustawieniami   grafiki, wyciskając ze swojego sprzętu maksimum możliwości, by uzyskać oszałamiające efekty wizualne. Futurystyczna gra RPG z pewnością będzie wymagającym tytułem, a Nvidia chce teraz upewnić się, że gracze posiadają odpowiedni sprzęt do tego zadania. W krótkiej (i niewątpliwie zainscenizowanej) wymianie zdań na Twitterze, która odbyła się wczoraj, konta zarówno Nvidii, jak i Cyberpunk 2077 wspólnie ujawniały tajemniczy nowy procesor graficzny w limitowanej edycji powiązanej oczywiście z Cyberpunk 2077. Informacja ta przekazana została w postaci tajemniczej wiadomości z napisem "Bądźcie czujni..." i rozmytego obrazu karty graficznej.

O karcie nie wiadomo właściwie nic. Pewne jest jednak, że za limitowaną edycję z Cyberpunk 2077 będzie trzeba odpowiednio dopłacić.

Karta wydaje się mieć dwa wentylatory, a jej ogólna konstrukcja jest bardzo podobna do tego, co można zobaczyć w przypadku katy referencyjnej GeForce RTX z serii 20. Widać to samo ustawienie wentylatora i ten sam kanciasty wygląd po bokach (choć z żółtym wykończeniem). Niestety, na podstawie tego obrazu dalsze szczegóły są prawie niemożliwe do rozpoznania. W zależności od tego, kiedy ta karta zostanie oficjalnie ujawniona, może to być jeden z pierwszych wpisów o nadchodzącej linii procesorów graficznych Ampere, lub po prostu będzie to limitowana edycja kart z serii RTX 20. Obie wydają się równie prawdopodobne w tym momencie, jednakże mamy nadzieję, że potwierdzi się pierwsza teoria.

Jeśli chcecie zdobyć coś związanego z Cyberpunk 2077, a w dodatku jesteście fanami kart Nvidii, to mimo wszystko lepiej dla zdrowia psychicznego nie nastawiać się na ten produkt. Nie znamy specyfikacji technicznej karty, ale taki produkt w limitowanej edycji z pewnością będzie kosztowny -z pewnością sporo droższy niż i tak już drogie GPU z serii 20. Ponadto, z powodu ograniczonej dostępności, prawdopodobnie GPU szybko zostanie wykupione przez  tych z najbardziej zasobnym, portfelem. Mimo wszystko jesteśmy ciekawi co też zaprezentują "zieloni" przy współpracy z CD Projekt RED.

AKTUALIZACJA: Otrzymaliśmy właśnie informację prasową wyjaśniającą całe zamieszanie i prostującą domysły.

Możliwe, że już widzieliście informację na temat limitowanej edycji karty GeForce RTX 2080 Ti CyberPunk 2077 Edition. Chcielibyśmy Wam nieco przybliżyć ideę jaka nam przyświecała przy projektowaniu tej konstrukcji.

Naszym nadrzędnym celem było uhonorowanie lojalności i pasji fanów GeForce oraz CyberPunk 2077 na całym świecie. W związku z tym każdy z nich ma szansę wygrać jedna z 77 specjalnie przygotowanych na tę okazję kart biorąc udział w naszej akcji konkursowej #RTXOn. Wystarczy oznaczyć jednego ze swoich kolegów – graczy, przekazując jednocześnie pozytywne przesłanie oraz dodając tag #RTXOn. W przypadku wygranej obie osoby otrzymają kartę!

Jak zapewne się domyślacie GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition powstała przy bliskiej współpracy z CD PROJEKT RED aby podkreślić naszą ekscytację w związku ze zbliżającą się premierą tego tytułu, w którym m.in. przyjdzie nam przemierzać ten niezwykły świat z efektami RTX.

Specyfikacja karty GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition jest identyczna jak w przypadku GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition.

 

Wszelkie informacje na temat akcji konkursowej #RTXOn będą publikowane na Facebooku GeForce TwitterzeInstagramie oraz stronie internetowej: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/cyberpunk-2077-geforce-rtx-2080-ti-gpu. Wydarzenie potrwa do 28 lutego.

Pokaż / Dodaj komentarze do: UPDATE: NVIDIA pokazuje limitowaną edycję GeForce RTX 2080Ti Cyberpunk 2077

 0