NXTZ CRFT 06 H510 - limitowana obudowa z motywem Rainbow Six: Siege

NXTZ CRFT 06 H510 - limitowana obudowa z motywem Rainbow Six: Siege

NZXT powraca z kolejną premierą obudowy powiązanej tematycznie z jednaz gier. W zeszłym roku widzieliśmy, jak NZXT stworzyło wersję obudowę H700 w wersji Playerunknown's Battlegrounds, a w tym roku NZXT podjęło współpracę z Ubisoft, oferując wersję skrzynkę NZXT H510 w wersji Rainbow Six Siege. Jest to szósta edycja limitowanej serii NZXT licencjonowanych obudów o tematyce gier. CRFT 06 H510 Siege oddaje hołd Rainbow Six Siege, wprowadzając kultowy projekt barykady wzmacniającej ścianę z boku obudowy i wzmocnienie okien z drugiej. Z przodu znajduje się również duże podświetlane logo R6, a także zawieszka R6 umieszczona na bocznym oknie.

NZXT przedstawia limitowaną do 500 sztuk obudowę CRFT 06 H510 w wersji Rainbow Six Siege, niestety cena nie należy do przystępnych.

Do sprzedaży trafi tylko 500 sztuk CRFT 06 H510 i niestety cena nie jest zbyt przystępna, bo za obudowę trzeba będzie zapłacić  około 1150 zł, co stanowi dość duży skok ceny w porównaniu do standardowej wersji obudowy NXTZ H510, którą można kupić za niecałe 350 zł. Obudowa CRFT 06 H510 jest również wyposażona w limitowaną edycję uchwytu magnetycznego NZXT Puck, oczywiście również nawiązującego do R6: Siege, który można wykorzystać do zawieszenia słuchawek.

Inne funkcje dostępne w obudowie H510 obejmują USB 3.1 Gen 2 na panelu przednim, całkowicie stalową konstrukcję, boczne panele ze szkła hartowanego, intuicyjny system zarządzania kablami i uproszczoną instalację chłodzenia wodnego, dzięki wyjmowanemu wspornikowi do montażu urządzeń AIO lub niestandardowych zestawów  chłodzenia cieczą. Obudowa pojawiła się praktycznie wraz nowym sezonem Steel Wave, który wczoraj rozpoczął się w R6, jest to raczej jednak przypadek, niż skoordynowana akcja. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: NXTZ CRFT 06 H510 - limitowana obudowa z motywem Rainbow Six: Siege

 0