NZXT H700 - limitowana edycja obudowy w stylu PUBG

NZXT H700 - limitowana edycja obudowy w stylu PUBG

Producent znanych do docenianych obudów oraz układów chłodzenia NZXT połączył siły z Bluehole Studio, czego efektem jest obudowa w stylu PUBG.

Producent obudów oraz układów chłodzenie NZXT planuje wprowadzenie na rynek limitowanej edycji swojej obudowy H700. Jest to wersja dedykowana fanom PlayerUnknown’s BattleGrounds, którą stworzono na zwór skrzynki ze zrzutem. Jest to wciąż ta sama obudowa H700, jednakże zmieniono całkowicie jej malowanie. Czerwono-niebieska wersja w stylu PUBG pojawi się tylko w 2000 egzemplarzy. Sama obudowa jest przedstawicielem skrzynek średniej wielkości o wymiarach 230 x 516 x 494 mm i posiada całkiem sporo miejsca na podzespoły i chłodzenie. Można w środku zmieścić nawet płyty główne w formacie EATX. Producenci zadbali tu o wystarczającą ilość miejsc montażowych dla dysków, bo jest ich aż 7 dla dysków SSD oraz dwa dla standardowych dysków 3,5 cala. Obudowa ma również rozbudowane wsparcie dla systemów chłodzenia cieczą, z możliwością instalacji chłodnic 2 x 140 lub 3 x 120. Domyślnie producent dostarcza obudowę z 3 wentylatorami Aer F120 zamontowanymi na froncie. Z tyłu zaś znajduje się jedna sztuka wentylatora Aer, jednakże tym razem jest to większa wersja Aer F140, której zadaniem jest wypychanie ciepłego powietrza na zewnątrz.

Czy 199 dolarów USD to cena adekwatna do wyglądu i możliwości tej obudowy?

Wentylatory Aer F120 w tym przypadku mają pracować z prędkością 1000 RPM, podczas gdy większa wersja Aer F140 oferować będzie prędkość na poziomie 1200 RPM. Warto zauważyć, że w przeciwieństwie do sklepowych wersji, wentylatory montowane w obudowie posiadają łożyska typu rifle, które są cichsze oraz trwalsze od powszechnie stosowanych łożysk fluid-dynamic. W środku można zamontować kartę graficzną o maksymalnej długości 413 mm oraz chłodzenie na procesor nie przekraczające 185 mm wysokości. Maksymalna grubość zamontowanej na przedzie chłodnicy to 60 mm, podczas gdy zamontowana na górze chłodnica nie może przekraczać 30 mm grubości. Z tyłu płyty znajduje się przestrzeń o szerokości 18-22 mm przeznaczona na kable. Obudowa ma pojawić się w sprzedaży bez ograniczeń terytorialnych w cenie 199 dolarów USD.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NZXT H700 - limitowana edycja obudowy w stylu PUBG

 0