NZXT wprowadza chłodzenie wodne z wyświetlaczem LCD

NZXT wprowadza chłodzenie wodne z wyświetlaczem LCD

Teraz, gdy oświetlenie RGB jest obecne niemal w każdym podzespole, czy elemencie peryferyjnym w PC, nie ma już nic, co mogłoby wprawić w zachwyt fanów świecidełek. A przynajmniej tak mogłoby się wydawać.  NZXT wydało dwie nowe serie swojej popularnej linii Kraken, X-3 i Z-3, z których ta ostatnia ma konfigurowalny ekran LCD. Zamiast wyświetlać w nieskończoność logo NZXT pośrodku pompy, we wszystkich modelach Z-3 dostępny jest 2,36-calowy, 24-bitowy kolorowy ekran LCD, który można dostosować za pomocą oprogramowania CAM NZXT i praktycznie wstawić tam dowolny obraz. Można nawet używać gifów. Chociaż seria X-3 nie jest dostarczana z ekranem LCD, również otrzymała kilka aktualizacji. NZXT twierdzi, że pierścień LED w pompie jest o 10 procent większy i jest obrotowy, co umożliwia zmianę orientacji logo NZXT, niezależnie od tego, w którą stronę skierowana jest chłodzenie. Osoby korzystające z zestawu Kraken z procesorem AMD, wiedzą, że logo jest pionowo z powodu takiego umieszczenia wsporników montażowych na płycie głównej. Uchwyt montażowy na płytach głównych Intela jest skierowany poziomo, co oznacza, że ​​logo jest ustawione poprawnie. Platformy AMD mogą wreszcie mieć logo skierowane we właściwą stronę.

NZXT oferuje nowe wersje zestawów chłodzenia z wyświetlaczem LCD na bloku. Ten mały dodatek kosztuje dodatkowe... 100 dolarów.

 

Seria Z-3 nie ma obrotowego wyświetlacza, ale można dowolnie ustawiać wyświetlany obraz. Dodatkowo, zarówno seria X-3, jak i Z-3, otrzymały nową pompę Asetek dla "lepszego chłodzenia i cichej pracy przy 800 obr./min", a także ulepszono synchronizację oświetlenia RGB i ułatwiono montaż. Nowa seria, która trafi w lutym do sprzedaży, prezentuje się następująco:

Seria Kraken X-3

  • Kraken X53 (AIO 240 mm): 129,99 USD
  • Kraken X63 (AIO 280 mm): 149,99 USD
  • Kraken X73 (AIO 360 mm): 179,99 USD

Seria Kraken Z-3

  • Kraken Z63 (AIO 280 mm): 249,99 USD
  • Kraken Z73 (AIO 360 mm) 279,99 USD

Podane ceny oznaczają, że zamiana standardowego lustrzanego logo NZXT na pompie na ekran LCD kosztuje dokładnie 100 USD. Czy to aby nie lekka przesada? Należy jeszcze dodać, że Z63 i Z73 mają zasadniczo ten sam poziom wydajności chłodzenia. Dotyczy to ogólnie wszystkich chłodnic 280 mm i 360 mm, gdzie uzyskuje się prawie taki sam obszar chłodzenia z dwoma wentylatorami 140 mm, jak z trzema wentylatorami 120 mm. Jednak niektóre obudowy są zaprojektowane tak, aby pomieścić dłuższe chłodnice, podczas gdy inne oferują szersze mocowania. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NZXT wprowadza chłodzenie wodne z wyświetlaczem LCD

 0