Obudowa Abkoncore T250 - powiew premium w budżetowej cenie?

Obudowa Abkoncore T250 - powiew premium w budżetowej cenie?

Abkoncore z przytupem pojawiło się na rynku, najpierw prezentując rewelacyjnie wyglądający radiator CPU Abkoncore T404B Hurricane, a teraz wprowadzając kolejne, przyjemne dla oka produkty. Firma zaprezentowała obudowę komputerową T250 z przezroczystymi panelami z przodu z lewego boku, któe pozwalają podziwiać wentylatory RGB oraz wnętrze i podzespoły komputera. Obudowa zawiera również sporo elementów z siatki, które mają zapewnić skuteczny dopływ chłodnego powietrza z zewnątrz, dbając o odpowiednie chłodzenie podzespołów. Elementy z siatki znajdują się po bokach efektownego przedniego panelu szklanego, nie zakłócając estetycznego wyglądu i nie szkodząc przy tym przepływowi powietrza. Czy faktycznie otwory są wystarczające, przekonamy się dopiero po pierwszych testach, jednak wygląda to obiecująco.

Abkoncore T250 to dobrze wyglądająca obudowa ze szklanymi panelami, która dostarczana jest z 4 wentylatorami RGB IRIS w cenie 48 dolarów.

Obudowa PC T250 oferuje fantastyczny estetyczny wygląd dzięki dołączonym wentylatorom RGB, a także hartowanemu panelowi bocznemu i przedniemu. Wentylatory RGB to konstrukcje IRIS i najprawdopodobniej są to produkty od Raijintek. Obudowa jest fabrycznie dostarczana z trzema wentylatorami z przodu i jednym z tyłu. Trzy wentylatory frontowe zaciągają świeże powietrze przez siatkową konstrukcję, a wentylator umieszczony z tyłu ma oczywiście wypychać gorące powietrze poza skrzynkę. W obudowie znajdują się dwa filtry przeciwpyłowe, jeden umieszczony na górze obudowy, a drugi na spodzie.

Obudowa komputera T250 ma szeroki zakres kompatybilności. Pomieści płyty główne ATX, mATX i ITX i zapewnia obsługę kart graficznych o długości do 315 mm, radiatorów procesora o wysokości do 160 mm oraz zasilacza o długości do 205 mm lub 195 mm, jeśli zainstalowana jest dodatkowa klatka na dyski 3,5 mm . Obudowa posiada trzy miejsca montażu dysków SSD i dwa miejsca sloty na standardowe dyski twarde, pozwala to na zainstalowanie całkiem sporej ilości pamięci. Panel IO oferuje jeden port USB 3.0, dwa porty USB 2.0 oraz standardowy przycisk HD Audio, wejście mikrofonu, zasilanie i reset. Abkoncore T250 jest już dostępne w sprzedaży w cenie... 48 dolarów. Jeśli produkt będzie przyzwoicie wykonany, to obudowa szybko zyska nabywców i zainteresuje również rodzimych detalistów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Obudowa Abkoncore T250 - powiew premium w budżetowej cenie?

 0