Obudowy od Modecom osiągnęły poziom Pro

Obudowy od Modecom osiągnęły poziom Pro

Modecom prezentuje trzy nowe obudowy. Dwie z nich to następcy Oberon Glass oraz Oberon 2F, trzecia to zupełnie nowa wersja z matami wygłuszającymi.

Oberon Pro Glass i Oberon Pro, jak można się domyślić, różnią się od poprzedników. Przede wszystkim śledzie wreszcie są wykręcane, a nie jak do tej pory wyłamywane. Zwiększy się również przestrzeń dla zasilacza, z 208 mm do 240 mm, ma to pozwolić na montaż długich PSU, a także ułatwić aranżację okablowania, zwłaszcza jeśli posiadany przez nas zasilacz nie jest modularny lub nie posiada płaskich przewodów. Niestety przez to tracimy możliwość zainstalowania chłodzenia wodnego w przednim panelu, jednak w tej półce cenowej mało kto decyduje się na instalacje takich rozwiązań. Oprócz tego dopracowane zostały szczegóły wpływające na komfort montażu komputera oraz jego użytkowania.

Oberon Pro Silent to niedostępna wcześniej w ofercie Modecom konstrukcja z matami wygłuszającymi

Trzecia z obudów, model Oberon Pro Silent to niedostępna wcześniej w ofercie Modecom konstrukcja z matami wygłuszającymi. Model ten nie tylko łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy podobnych mu produktów, ale także jest dodatkowo wyposażony w maty wygłuszające na prawym, lewym, górnym i przednim panelu. Ponadto został wyposażony w trzy 120 milimetrowe wentylatory, które powinny zapewnić satysfakcjonujący przepływ powietrza. Jest to świetny wybór dla osób ceniących sobie cisze i praktyczność sprzętu, nawet kosztem braku przeźroczystego panelu bocznego. Jest to trzecia odsłona obudów Oberon. Każda z nich dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. Ceny najnowszych produktów Modecom to odpowiednio 149 zł, za Oberon Pro, 189 zł, za Oberon Pro Glass i 169 zł za Oberon Pro Silent.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Obudowy od Modecom osiągnęły poziom Pro

 0