Od dziś 5 darmowych dostaw z Allegro w Smart! na start

Od dziś 5 darmowych dostaw z Allegro w Smart! na start

Allegro Smart! to usługa, dzięki której Polacy mogą cieszyć się z darmowych i nielimitowanych dostaw do blisko 30 tysięcy punktów odbioru oraz automatów pocztowych, a także szybkiej dostawy kurierskiej. Klienci w ramach Allegro Smart! mogą skorzystać z ponad 100 milionów ofert. Od 1 marca platforma wprowadza promocję pozwalającą sprawdzić usługę Allegro Smart!. Osoby, które w ramach promocji aktywują Smart! na Start, w ciągu następnych 12 miesięcy za darmo będą mogły 5 razy skorzystać z darmowych przesyłek i zwrotów w ramach Allegro Smart!, jak również zyskują dostęp do specjalnych okazji w Strefie Smart! i festiwalu zakupowego Smart! Week.

Allegro wprowadziło promocję Smart! na start, dzięki której klienci otrzymają pulę 5 darmowych dostaw w ramach Allegro Smart! do wykorzystania przez rok.

Promocja jest skierowana do wszystkich klientów Allegro, którzy nie mają aktywnej usługi Allegro Smart! Ponadto platforma nie wymaga żadnych zobowiązań jak na przykład podpięcie karty kredytowej czy wyłączenie usługi po okresie promocji. Klientom, po roku lub gdy wykorzystają pulę darmowych dostaw, Allegro wyłączy promocję bez żadnych formalności. Chętni będą mogli nadal korzystać z usługi na normalnych warunkach - w pakiecie rocznym za 4,08 zł miesięcznie lub pakiecie miesięcznym za 10,99 zł. Szczegóły promocji znajdują się na tej stronie. Klienci mogą aktywować usługę do 31 maja 2021 a platforma nie wymaga żadnych dodatkowych zobowiązań takich jak np. podpięcie karty kredytowej.

Oferty objęte programem bezpłatnych dostaw i zwrotów Allegro Smart! - a jest ich już ponad 100 milionów - są wyraźnie oznaczone. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 80 zł za dostawę kurierską w całej Polsce. Zbudowana przez Allegro sieć niemal 30 tysięcy automatów paczkowych i punktów odbioru jest największa w Polsce. Od uruchomienia Allegro Smart! w 2018 roku konsumenci korzystający z platformy zakupowej zaoszczędzili ponad 1,9 mld zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Od dziś 5 darmowych dostaw z Allegro w Smart! na start

 0