Ogromny sukces Razer DeathAdder. Ponad 10 mln sprzedanych egzemplarzy

Ogromny sukces Razer DeathAdder. Ponad 10 mln sprzedanych egzemplarzy

Razer ma powód do świętowania bowiem jak wynika z najnowszych statystyk cieszące się sporą popularnością gamingowe myszki z serii DeathAdder rozeszły się w łącznym nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy co czyni je najlepiej sprzedającymi się "gryzoniami" w historii firmy. Razer DeathAdder trafił na rynek dość dawno, bo w 2006 roku i do tamtej pory doczekał się przeszło 25 różnych wersji, w tym tej dedykowanej osobom leworęcznym. Urządzenia ze wspomnianej linii charakteryzują się nie tylko dobrym wykonaniem, ale również odpowiednią ergonomią. Myszki zaprojektowano z myślą o użytkownikach stosujących dwie metody chwytu - claw (szpiczasty chwyt) oraz palm (chwyt całą dłonią). Najnowszymi produktami Razera są na ten moment DeathAdder Elite oraz DeathAdder.

Myszki Razer DeathAdder sprzedały się w nakładzie ponad 10 mln egzemplarzy.

Ogromny sukces Razer DeathAdder. Ponad 10 mln sprzedanych egzemplarzy

Pierwszy z nich posiada sensor optyczny o rozdzielczości 16 000 PPI, co z pewnością pomoże w niejednej rozgrywce online. Przy okazji Razer potwierdził, że z okazji odniesionego sukcesu w ramach Amazon Prime Day obniży ceny produktów DeathAdder, aczkolwiek nie są na ten moment znane większe szczegóły promocji. Marka myszek zyskała popularność nie tylko wśród zwykłych użytkowników poszukujących dobrych jakościowo produktów do gier, ale także u profesjonalnych zawodników drużyn e-sportowych takich jak Team Liquid czy SKT-1. Ponadto w rozwoju DeathAdder pomagają także różni wydawcy gier wideo w efekcie czego specjalne wydania myszek posiada na obudowie motywy graficzne z m.in. Overwatch, Dragon Age II, Tomb Raider, World of Tanks, Destiny 2 oraz Call of Duty: Black Ops.

Razer produkuje jednak nie tylko sprzęt peryferyjny, ale także inwestuje w komputery przenośne. Efektem tego są ujawnione laptopy z serii Blade Studio Edition, które powinny zainteresować różnego rodzaju twórców treści cyfrowych. Zarówno Razer Blade 15 i Razer Blade Pro 17 są napędzane przez układ graficzny NVIDIA Quadro RTX zaś urządzenia wyposażono w ekrany o rozdzielczości 4K oraz pamięć RAM do 32 GB. Sercem mniejszej wersji laptopa jest procesor Intel Core i7-9750H, z kolei mocniejszy produkt napędza CPU Core i9-9880H. Nie jest ogromną tajemnicą, że firma stara się wspierać kreatywnych autorów czego efektem jest uruchomiony przed trzema laty program Razer Music, który artystom wysokowydajne, przenośne rozwiązania do pracy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ogromny sukces Razer DeathAdder. Ponad 10 mln sprzedanych egzemplarzy

 0