Omen by HP pojawi się na targach IEM 2018

Omen by HP pojawi się na targach IEM 2018

HP potwierdził swój udział dorocznym IEM w Katowicach. Na ich stosiku zostanie zorganizowana spora liczba atrakcji, jak i spotkania z interesującymi przedstawicielami polskiego YouTube'a. 

Już jutro wracamy po tygodniowej przerwie na drugą część jednych z najważniejszych targów growych w ciągu roku, Intel Extreme Masters 2018 w katowickim spodku. Tym razem event będzie poświęcony finałom turniejów w Counter-Strike: Global Offensive i Dota 2. Jedną z firm, która potwierdziła swoją obecność jest popularny producent sprzętu komputerowego (w tym gamingowych laptopów) HP. Według przedstawicielki firmy, Luizy Dzienkiewicz-Kobus (PS Marketing Manager HP Polska), profesjonalni zawodnicy stali się istnymi gwiazdami dla których masa fanów co roku przybywa do Katowic, by zobaczyć idoli w akcji. Dodatkowo dzięki inwestycjom z różnych stron, esport generuje ogromne, wielomilionowe przychody, dzięki czemu tworzone są turnieje ze sporymi pulami nagród. Oczywiście pozwala, to na realizację pasji wielu osób przy jednoczesnym zysku materialnym.

Podczas IEM na stanowisku Omen by HP będziecie mieli okazję wzięcia udziału nie tylko w wyjątkowych konkursach, ale również poznania grupy polskich YouTuberów

HP jest partnerem wielu tego typu zawodników, a także najistotniejszych wydarzeń esportowych przez co zwyczajnie nie mogło ich zabraknąć na IEM 2018. Każdy kto zawita na stoisko Omen by HP przekona się na własnej skórze jaką przewagę na wirtualnym polu bitwy dają najnowsze laptopy, monitory, czy akcesoria marki. Stoisko zostanie udostępnione w dniach 2-4 marca w strefie o numerze 2A. Dla wszystkich gości zaplanowano między innymi wiele konkursów z ciekawymi nagrodami oraz spotkania z graczami i influencerami. Swą obecność potwierdziła m.in. ekipa POMPA Team, a nawet YouTuberzy: Tivolt, Ziemniak, czy Seto, z którymi zmierzycie się na wirtualnej arenie. Z kolei o właściwą jakość oprawy zadba znany beatboxer, Blady Kris. Warto zaznaczyć, iż imprezy tego typu są idealną okazją do pomagania potrzebującym ludziom. Podczas Intel Extreme Masters 2018 Omen by HP oraz POMPA Team będą partnerami akcji oddawania krwi. Specjalne Ambulanse pojawią się w dniach 1-3 marca przy Galerii Katowickiej, pl. Szewczyka 1 w Katowicach. Dla krwiodawców przygotowano wyjątkowe pamiątki. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Omen by HP pojawi się na targach IEM 2018

 0