OnePlus 5T - render prezentuje bezramkową wersję "zabójcy flagowców"

OnePlus 5T - render prezentuje bezramkową wersję "zabójcy flagowców"

OnePlus 5 został niedawno całkowicie wyprzedany we wszystkich wariantach i urządzenie od jakiegoś czasu jest niedostępne  na stronie producenta. To szybko zaczęło rodzić przypuszczenia, że chiński producent szykuje usprawniony wariant tegorocznego "zabójcy flagowców".

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku, mniej więcej w tym okresie, doczekaliśmy się debiutu OnePlus 3T, nic więc dziwnego, że wiele osób spodziewa się, że firma tym razem zdecyduje się na podobny krok i zaprezentuje OnePlus 5T. OnePlus jak na razie nabrało wody w usta i milczy w temacie, co jest niepodobne do tego producenta, ponieważ słynie on z długich kampanii marketingowych zapowiadających nowe produkty. W sieci znaleźć można jednak coraz więcej doniesień na temat urządzenia, a najnowsze z nich dostarcza nam nawet jego redner, prezentujący zarówno front, jak i tylny panel smartfona. Zmiana, która przede wszystkim rzuca się w oczy, to niemal bezramkowy design, czyli niezwykle popularne rozwiązanie w tegorocznych flagowcach.

Dość nudny OnePlus 5 już wkrótce może doczekać się nowej wersji, która zachwycać będzie nie tylko wydajnością, ale i designem

Jeśli więc powyższa grafika jest prawdziwa, to wygląda na to, że OnePlus nie chce pozostawać z tyłu za swoimi rywalami w zakresie wzornictwa i odświeżony model oferować będzie niezwykle cienkie ramki wokół wyświetlacza o proporcjach 18:9 (mówiąc prościej 2:1). To wiąże się także z innymi zmianami  i mocno ograniczone miejsce pod ekranem wymusza przesunięcie czytnika linii papilarnych na tylny panel. Nie wiemy jeszcze, czy producent szykuje jakieś zmiany w zakresie specyfikacji, ale render potwierdza, że ponownie możemy liczyć na podwójny aparat tylny. Nie da się ukryć, że tegoroczny "zabójca flagówców" był dość zachowawczym smartfonem i na tle rywali wypadał często dość nudno, więc tego typu odświeżenie na pewno zwiększyłoby jego atrakcyjność.

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnePlus 5T - render prezentuje bezramkową wersję "zabójcy flagowców"

 0