OnePlus 6 - duży wyciek ujawnia rendery i najważniejsze szczegóły

OnePlus 6 - duży wyciek ujawnia rendery i najważniejsze szczegóły

Co prawda do oficjalnej prezentacji OnePlus 6 pozostało jeszcze kilka dni, ale smartfon był już obiektem licznych przecieków, a najnowszy z nich dostarcza nam praktycznie wszystkich najważniejszych informacji na temat nadchodzącego "zabójcy flagowców".

Tym razem źródło informacji jest naprawdę solidne, ponieważ niemiecki oddział Amazonu pospieszył się i umieścił OnPlus 6 w swojej ofercie, zdradzając zarówno rendery, jak i cenę oraz datę premiery urządzenia. Co prawda sklep zareagował relatywnie szybko, ściągając ofertę ze strony, ale mleko i tak się już rozlało. Telefon trafi do normalnej sprzedaży już 22 maja (ktoś pamięta jeszcze jak trudno było kupić pierwszą generację OnePlus, co wymagało stosownego zaproszenia?). Europejskie ceny smartfona to 519 EUR za 64 GB wariant i 569 EUR za model ze 128 GB na pokładzie. Spodziewaliśmy się nieco wyższych kwot niż za OnePlus 5T w momencie jego debiutu (jego cena zaczynała się od 499 EUR) i tak też jest w rzeczywistości. Producent wprawdzie sukcesywnie podwyższa ceny z każdym kolejnym modelem, ale konkurencja robi podobnie, więc OnePus i tak wypada bardzo korzystnie w tym aspekcie na tle rywali.

OnePlus sukcesywnie podwyższa ceny swoich smartfonów, ale konkurencja robi podobnie, więc i tak wypadają one bardzo korzystnie w tym aspekcie na tle rywali

OnePlus 6

Niemiecki Amazon potwierdził również, że OnePlus 6 dostępny będzie w dwóch kolorach: Mirror Black i Midnight Black, ale wiemy, że Chińczycy przygotowują też biały wariant, który niedawno prezentowany był przez CEO firmy. Być może jednak ta wersja będzie w jakiś sposób limitowana. Jeśli zaś chodzi o rendery, to te potwierdzają dotychczasowe przecieki i możemy tu dostrzec choćby w wcięcie w ekranie, podwójny aparat czy umieszczony pod nim czytnik linii papilarnych. W zakresie specyfikacji OnePlus 6 także nie zawodzi, ponieważ możemy liczyć na procesor Snapdragon 845 wspomagany przez 8 GB pamięci RAM i 256 GB na dane w topowej wersji. Poza tym, znajdziemy tu 6,2-calowy panel AMOLED o rozdzielczości Full HD+ (proporcje 19:9), szklaną obudowę (Gorilla Glass 5) i podwójny aparat z optyczną stabilizacją składający się z 16 MP i 20 MP sensora. Nie pozostało nam więc nic innego, jak tylko poczekać na oficjalną prezentację smartfona, która nastąpi 16 maja.

OnePlus 6

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnePlus 6 - duży wyciek ujawnia rendery i najważniejsze szczegóły

 0