OnePlus 6T - znamy oficjalną datę premiery nowego smartfona

OnePlus 6T - znamy oficjalną datę premiery nowego smartfona

OnePlus 6T to najnowsza propozycja skierowana do fanów popularnej firmy. Już na pierwszy rzut oka widać, że smartfon będzie różnić się od swojego poprzedniego wydania i niestety zmiany te nie wszystkim przypadną do gustu, bo OnePlus postanowiło na przykład zrezygnować z wciąż cieszącego się dużym zainteresowaniem gniazda słuchawkowego minijack 3,5 mm. Wewnątrz OnePlus 6T znajdziemy zaś najpewniej wydajny procesor Snapdragon 845 o taktowaniu 2,8 GHz wraz z układem graficznym Adreno 630, wspomagany przez 6 GB lub 8 GB pamięci RAM, a do tego możemy liczyć na nowoczesny 6,4-calowy wyświetlacz Optic AMOLED o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Jeśli zaś chodzi o pojawienie się OnePlus 6T w sklepach, to dotychczas termin pozostawał obiektem licznych spekulacji, które teraz postanowiło uciąć samo OnePlus, po prostu ujawniając datę.

OnePlus 6T trafi do sprzedaży w Chinach 5 listopada bieżącego roku.

OnePlus 6T - znamy oficjalną datę premiery nowego smartfona

Popularny producent potwierdził, że ulepszona wersja OnePlus 6 zadebiutuje jeszcze w tym roku, a dokładniej 5 listopada bieżącego roku w Chinach (europejski termin nie jest obecnie znany). Prezentacja urządzenia będzie mieć miejsce w Nowym Jorku podczas zaplanowanego na 30 października wydarzenia, którego transmisja zostanie przeprowadzona na specjalnym live streamie. Jeśli jednak będziecie wówczas w Stanach Zjednoczonych, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście osobiście wzięli udział w evencie, ponieważ rozpoczęła się dystrybucja biletów. Ceny kształtują się w granicach 20-30 dolarów i korporacja prosi, by szybko decydować się na ewentualny zakup z powodu ograniczonej liczby miejsc oraz sporego zainteresowania. Warto podkreślić, iż debiut urządzenia odbędzie się odrobinę później niż sądzono, bo źródła mówiły o 17 października, jako pierwotnej dacie do zapisania w kalendarzu.

OnePlus 6T - znamy oficjalną datę premiery nowego smartfona

Trudno na ten moment ocenić, czy OnePlus 6T odniesie rynkowy sukces, zważywszy na stonowane nastroje wielu ekspertów twierdzących, że nowy model pod względem wydajności nie będzie większą rewolucją, zaś brak chociażby gniazda słuchawkowego oraz grubszy profil mogą zdecydować o tym, że telefon spotka się ze stosunkowo chłodnym przyjęciem. Oczywiście wiele zależy również od samej ceny (na ten moment nie mamy żadnych oficjalnych informacji, te zostaną podane dopiero w momencie prezentacji), która nie powinna jednak różnić się zbytnio od kwoty, jakiej potrzebowaliśmy na zakup poprzedniej wersji w momencie jej premiery. Notabene, brak minijacka 3,5 mm może w jakimś stopniu zrekompensować obecność zestawu słuchawkowego ze złączem USB C dodawanego gratis do smartfona.

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnePlus 6T - znamy oficjalną datę premiery nowego smartfona

 0