OnePlus 8 zaprezentowany na pierwszych renderach

OnePlus 8 zaprezentowany na pierwszych renderach

OnePlus 7T wciąż jeszcze znajduje się w przedsprzedaży, tymczasem w sieci pojawiły się już rendery jego następcy. Te przygotowane i opublikowane zostały przez @Onleaks i CaskKaro, więc mówimy o wiarygodnym źródle. Co ciekawe OnePlus 8 prezentuje się na grafikach niemal identycznie jak wypuszczony w tym roku OnePlus 7 Pro, ale bliższe oględziny ujawniają kilka istotnych różnic. Najbardziej oczywistą jest chyba nowa wersja kolorystyczna. Model OnePlus 7 Pro zadebiutował bowiem w kolorze Nebula Blue - niebieski gradient przechodzący w ciemniejsze tony, a tym razem otrzymać mamy inny odcień, a mianowicie Glacier Blue, który znamy już z OnePlus 7T.

OnePlus 7T wciąż jeszcze znajduje się w przedsprzedaży, tymczasem w sieci pojawiły się już rendery jego następcy.

Kolejna nowość (przynamniej dla OnePlus) to otwór na przednią kamerkę bezpośrednio w ekranie w lewym górnym rogu panelu, czyli rozwiązanie wykorzystywane choćby przez Huawei czy Samsunga. OnePlus 7 Pro posiadał z kolei wysuwany mechanizm przedniego aparatu i nie wiemy, czemu producent miałby zrezygnować z tego rozwiązania na rzecz otworu w wyświetlaczu, który wydaje się być bardziej inwazyjnym rozwiązaniem (być może jednak wysuwany mechanizm zabiera za dużo miejsca na baterię lub inne podzespoły wewnątrz telefonu lub firma obawa się o jego trwałość). Kolejny OnePlus oferować ma także w końcu wsparcie dla bezprzewodowego ładowania, z czego na pewno ucieszy się wielu fanów tej marki.    

OnePlus 7T z wyświetlaczem 90 Hz oficjalnie zaprezentowany

Dotychczas OnePlus tłumaczył brak bezprzewodowego ładowania swoich telefonów tym, że technologia ta jest zbyt wolna, ale w ostatnim czasie wiele zmieniło się w tym temacie i Xiaomi oraz Huawei pochwalili się 30 W rozwiązaniami, co zapewne spowodowało zmianę zdania producenta „zabójców flagowców”. Warto dodać, że rendery te powstały na bazie “szczegółowych schematów dostarczonych przez pracownika firmy”. Te ujawniają także wymiary telefonu, które wynoszą 160,2 x 72,9 x 8,1 mm (odrobinę mniejsze niż w 7 Pro). Przekątna ekranu mierzyć ma z kolei 6,5 cala. Nie wiemy jednak, czy firma zdecyduje się w przyszłym roku na wypuszczenie wariantu Pro obok podstawowego OnePlus 8, tak jak zrobiła to w bieżącym roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnePlus 8 zaprezentowany na pierwszych renderach

 0