OnePlus 8 ze Snapdragonem 865 i 8 GB RAM pojawił się w Geekbench

OnePlus 8 ze Snapdragonem 865 i 8 GB RAM pojawił się w Geekbench

OnePlus przygotowuje się do zaprezentowania nowego duetu smartfonów o nazwach OnePlus 8 i 8 Pro. Urządzenia te były obiektami wielokrotnych wycieków w ciągu ostatnich tygodni i zasadniczo mamy jasny obraz tego, jak będą one wyglądać dzięki wielu ujawnionym renderom. Co więcej, niektóre specyfikacje krążyły w internecie już od pewnego czasu, dzięki wielu plotkom. W zeszłym miesiącu widzieliśmy OnePlus 8 Pro - numer modelu IN2023 z Snapdragonem 865 pojawił się w GeekBench. Teraz drugie urządzenie, prawdopodobnie podstawowy model OnePlus 8 z numerem IN2025, ujawnił się w tym samym miejscu, z tym samym procesorem na pokładzie.

OnePlus przygotowuje się do zaprezentowania nowego duetu smartfonów o nazwie OnePlus 8 i 8 Pro.

Wynik osiągnięty przez Snapdragon 865 może wydawać się niezwykle imponujący. Należy jednak pamiętać, że powyższe rezultaty pochodzą z GeekBench 4.0. Obecnie większość testów porównawczych na tej platformie jest wykonywana za pomocą GeekBench 5.0, który wykorzystuje inne standardy liczbowe. Mimo to możemy już założyć, że oba warianty - Pro i model zwykły - będą miały podobną wydajność. Inaczej jednak wygląda sprawa z ilością pamięci RAM. Podczas gdy wariant Pro wyposażono w 12 GB pamięci RAM, ten jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM. Nie oznacza to jednak, że wariant bez Pro w nazwie nie będzie występował 12 GB pamięci RAM, póki co jednak udało się potwierdzić wersję 8 GB. 

Według plotek OnePlus może przeskoczyć do modnej ostatnio ilości 16 GB pamięci RAM w wydaniu OnePlus 8 McLaren pod koniec 2020 roku. Obecnie jedną z głównych niewiadomych jest to, czy OnePlus zarezerwuje ekran 120 Hz dla modelu Pro, pozostawiając podstawowe urządzenie z wyświetlaczem 90 Hz. Istnieje też opcja, że oba modele będą korzystać z nowego panelu. Plotki wskazują również, że do smartfonów będzie dołączana nowa ładowarka 50 W, być może w obu wariantach. Według plotek OnePlus 8 i 8 Pro zostaną ogłoszone pod koniec marca lub kwietnia zamiast standardowego dla tej firmy terminu w maju.

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnePlus 8 ze Snapdragonem 865 i 8 GB RAM pojawił się w Geekbench

 0