OnePlus 8T już oficjalnie, Znamy polskie ceny

OnePlus 8T już oficjalnie, Znamy polskie ceny

Firma OnePlus zaprezentowała swój najnowszy, flagowy smartfon OnePlus 8T. Mówimy tu o odświezonej wersji tegorocznego flagowca firmy, czyli OnePlus 8, która prowadza kilka nowości, w tym dogłębnie skalibrowany wyświetlacz 120Hz Fluid AMOLED i najszybsze rozwiązanie do ładowania w historii marki - Warp Charge 65. Technologia ta pozwala naładować w pełni telefon w zaledwie 39 minut i to przy normalnym użytkowaniu. Wykorzystuje technologię podwójnego ładowania, aby szybko uzupełnić całkowitą pojemność 4500 mAh. OnePlus 8T jest wyposażony w 12 czujników temperatury wraz z dodatkowym chipem szyfrującym w adapterze i kablu, aby utrzymać temperaturę ładowania na bezpiecznym poziomie podczas pracy z maksymalną mocą 65 W.

Mówimy tu o odświezonej wersji OnePlus 8, która prowadza kilka nowości, w tym skalibrowany wyświetlacz 120Hz Fluid AMOLED i najszybsze rozwiązanie do ładowania w historii marki...

Wyświetlacz OnePlus 8T - Fluid AMOLED 120 Hz - to pierwszy płaski wyświetlacz o odświeżeniu 120 Hz, który uzyskał ocenę A + od DisplayMate. Dzięki temu użytkownicy będą mogli przeglądać profile w mediach społecznościowych oraz czerpać przyjemność z najbardziej wymagających rozgrywek z poziomu smartfonu, ciesząc się przy tym niezwykłą płynnością pracy, bez najmniejszego wysiłku. Z kolei niewielka różnica kolorów (JNCD) wynosząca około 0,3, zastosowana w wyświetlaczu OnePlus 8T, daje mu najwyższe odwzorowanie kolorów w branży. Wyświetlacz FHD + 2.5D osiąga jasność na poziomie do 1100 nitów, zapewniając bardzo wyraźny obraz nawet w jasnym świetle słonecznym. Ponadto OnePlus 8T oferuje 8192 poziomów jasności, dzięki czemu przejścia między poziomami są naturalne dla oka.

OnePlus 8T jest wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 865 5G oraz modem Snapdragon X55 5G. Na dane otrzymujemy zaś do 256 GB pamięci UFS 3.1. OnePlus 8T jest wyposażony w system czterech aparatów, który obejmuje aparat główny 48MP z optyczną stabilizacją obrazu oraz makro i monochromatyczne obiektywy o rozdzielczości 16 MP, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się zdjęciami o jakości na poziomie profesjonalnego aparatu fotograficznego. Z kolei ultraszerokokątny obiektyw o polu widzenia 123 stopni oferuje jeszcze więcej możliwości kadrowania zdjęć, umożliwiając uchwycenie nawet najbardziej rozległych krajobrazów czy niestandardowych projektów architektonicznych w pełnej ich okazałości. OnePlus 8T jest dostępny w dwóch nowych wariantach kolorystycznych: Aquamarine Green i Lunar Silver. Aquamarine Green wykorzystuje efekt rozproszonego odbicia, a lśniąca powierzchnia tylnego panelu sprawia, że odciski palców są mniej widoczne. Lunar Silver to najnowsza wersja matowego szkła OnePlus w stonowanej szarości, która „pozwala uzyskać idealną równowagę między elegancją, a komfortem”.

OnePlus 8T jest nie tylko pierwszym urządzeniem marki, który fabrycznie został wyposażony w system operacyjny OxygenOS 11, ale również pierwszym smartfonem niewyprodukowanym przez Google, który ma zostać uruchomiony z systemem Android 11. OnePlus 8T jest dostępny w przedsprzedaży na Oneplus.com, x-kom.pl oraz w sklepach online RTV EURO AGD i Media Expert , od godziny 17:00 (CET) 14 października. W oficjalnej sprzedaży OnePlus 8T będzie można kupić już 20 października na Oneplus.com, x-kom.pl oraz w sklepach online RTV EURO AGD i Media Expert.

Sugerowana cena detaliczna:

  • OnePlus 8T, 128GB - 2 799 zł
  • OnePlus 8T, 256GB - 3 299 zł

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnePlus 8T już oficjalnie, Znamy polskie ceny

 0