OnePlus 8T pojawi się w świetnie wyglądającej edycji Cyberpunk 2077

OnePlus 8T pojawi się w świetnie wyglądającej edycji Cyberpunk 2077

Nie da się ukryć, że nadchodzący Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier w całej historii branży. Po raz pierwszy CD Projekt Red zapowiedziało ten tytuł w 2012 roku i po wielu opóźnieniach wciąż czekamy, a szum wokół tej produkcji zwiększa się, im bliżej jest premiery. Oby tylko te niesamowicie wygórowane oczekiwania nie zabiły gry na samym starcie, choć nie ma wątpliwości, że z pewnością z pewnością gra odniesie ogromny sukces. Do firm, które chcą uszczknąć odrobinę z tortu o nazwie Cyberpunk 2077 dołącza teraz OnePlus i to w spektakularny sposób, ponieważ firma właśnie zaprezentowała nową wersję świeżego modelu OnePlus 8T w świetnie wyglądającej edycji nawiązującej do nadchodzącej gry.

OnePlus 8T pojawi się na rynku w rewelacyjnej edycji Cyberpunk 2077. Póki co nie wiadomo jednak jak z globalną dostępnością.

To nie pierwsza taka akcja tego producenta, bo przecież One Plus w przeszłości wydawał smartfony nawiązujące do innych głośnych tytułów jak Gwiezdne Wojny, czy Avengers. Tym razem jednak edycja wygląda naprawdę rewelacyjnie (oczywiście subiektywnie) i sprawia wrażenie najlepszego jak dotąd projektu tej firmy. Telefon ma przeprojektowany tylny panel z masywną szklaną wyspą aparatu na górze, teksturowane szare wykończenie, żółte akcenty i logo Cyberpunk. Warto zwrócić uwagę, że umiejscowienie aparatu w ogóle się nie zmieniło, ale nowa szklana wyspa zajmuje teraz najwięcej miejsca na górze, a sam telefon wygląda świetnie z dodatkowym logiem Cyberpunk.

Urządzenie powinno cieszyć się sporym zainteresowaniem wśród fanów gry. Oprócz zewnętrznych zmian, OnePlus 8T w wersji Cyberpunk 2077 będzie obsługiwał wersję OxygenOS również w wersji Cyberpunk 2077, która wprowadza futurystyczny motyw z gry na smartfona. Nawet opakowanie zostało odpowiednio dopasowane. OnePlus 8T Cyberpunk 2077 będzie dostępny jedynie w konfiguracji 12 + 256 GB i będzie sprzedawana w cenie 3999 CNY, co daje około 2400 zł plus podatki. Urządzenie jest dostępne w przedsprzedaży w większości witryn sprzedażowych w Chinach i trafi do sprzedaży 11 listopada.Niestety OnePlus nie ujawniło, czy smartfon będzie dostępny wyłącznie w Chinach, czy też pojawi się na całym świecie. Biorąc jednak pod uwagę, że postawiono na system OxygenOS zamiast HydrogenOS, wkrótce może pojawić się na rynku globalna wersja.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnePlus 8T pojawi się w świetnie wyglądającej edycji Cyberpunk 2077

 0