OnePlus podobno zaprezentuje w marcu również smartwatch i budżetowy smartfon OnePlus 9R

OnePlus podobno zaprezentuje w marcu również smartwatch i budżetowy smartfon OnePlus 9R

Zdaje się, że OnePlus szykuje się do wiosennej ofensywy i marzec będzie dla chińskiego producenta bardzo pracowitym miesiącem. Dobrze znany informator Ishan Agarwal powiedział 91Mobiles, że OnePlus podobno ujawni w bieżącym miesiącu co najmniej cztery urządzenia, w tym budżetowy wariant swojego najnowszego flagowca, czyli OnePlus 9R, a także standardowe OnePlus 9 oraz najmocniejsze OnePlus 9 Pro. To jednak nie koniec, ponieważ doczekać mamy się również pierwszego smartwatcha firmy. Chociaż Agarwal nie zdradził szczegółów specyfikacji ani dla 9R, ani dla zegarka, to jednak jego informacje pojawiają się zaledwie kilka dni po tym, jak Evan Blass (@evleaks) znalazł w sieci dowód potwierdzający nazwę OnePlus 9R i trudno uznać to za zbieg okoliczności.

Zdaje się, że OnePlus szykuje się do wiosennej ofensywy i marzec będzie dla chińskiego producenta bardzo pracowitym miesiącem.

OnePlus 9R i smartwatch od OnePlus podobno również zadebiutują w marcu

OnePlus 9R we wcześniejszych przeciekach znany był raczej jako OnePlus 9E lub OnePlus 9 Lite. Najprawdopodobniej urządzenie to wypełni lukę w ofercie producenta pomiędzy jego standardowymi flagowcami, oferującymi topową specyfikację, a modelami z serii Nord N, które zakwalifikować trzeba do średniej półki. Bazując na wcześniejszych doniesieniach, spodziewać można się, że OnePlus 9R wyposażony będzie w 6,5-calowy ekran z 90 Hz odświeżaniem, procesor Snapdragon 690 i 64 MP aparat główny. Spodziewać możemy się tu również 8 GB pamięci RAM i baterii o pojemności 5000 mAh. Po cichu liczymy jednak na to, że OnePlus zdecyduje się tu jednak na nieco mocniejszy procesor z serii Snapdragon 7000. Jeśli zaś chodzi o modele OnePlus 9 i 9 Pro, to te zapewne oferować będą płynniejsze wyświetlacze (120 Hz), mocniejsze procesory (Snapdragon 870, Snapdragon 888) i lepsze aparaty.

Tymczasem zegarek OnePlus dostarczyć ma okrągłą tarczę i bazować powinien na platformie Wear OS. Oczekiwać można tu również podobnego designu do modelu Oppo Watch RX. Jeśli przecieki są prawdziwe, możemy spodziewać się, że OnePlus zacznie zwiastować smartfon 9R, zegarek i inne nadchodzące produkty w najbliższej przyszłości. Oznaczałoby to również, że byłaby to największa jak dotąd premiera OnePlus - otrzymalibyśmy bowiem cztery nowe produkty i pełną gamę telefonów obejmujących zapotrzebowanie większości użytkowników. To, czy fani będą szczęśliwi, czy nie, to inna historia (pełne kompromisów 9R raczej słabo pasuje do hasła producenta „Never Settle”), ale przynajmniej otrzymamy duży wybór już na starcie nowej generacji OnePlus. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnePlus podobno zaprezentuje w marcu również smartwatch i budżetowy smartfon OnePlus 9R

 0