OnePlus Watch 2 - smartwatch, który oferuje 100 godzin pracy na jednym ładowaniu

OnePlus Watch 2 - smartwatch, który oferuje 100 godzin pracy na jednym ładowaniu

Po miesiącach plotek i przecieków OnePlus ogłosiło swój drugi smartwatch. Oficjalnie OnePlus Watch 2 zadebiutuje na Mobile World Congress w Barcelonie jeszcze w tym miesiącu, ale firma jest znana z ujawniania szczegółowych informacji na temat swoich produktów przed ich premierą i chociaż nie zdradziła jeszcze kilku kluczowych informacji na temat tego urządzenia wearable, to dowiedzieliśmy się co nieco na temat zegarka. 

Po pierwsze, producent pochwalił się, że OnePlus Watch 2 będzie działać do 100 godzin na jednym ładowaniu. Według OnePlus dzieje się tak przy włączonym „pełnym trybie Smart”, a nie w trybie oszczędzania baterii. Oczywiście będziemy musieli zweryfikować, jak dobrze OnePlus Watch 2 faktycznie radzi sobie w codziennym użytkowaniu, ale rzekoma żywotność baterii znacznie przekracza to, co obecnie obserwujemy w większości popularnych smartwatchy, jak Apple Watch Series 9 (18 godzin) i Pixel Watch 2 (24 godziny z wyświetlaczem Always-On). Prezes OnePlus, Kinder Liu, twierdzi, że celem firmy w przypadku tego urządzenia jest „zdobycie tytułu najlepszego flagowego smartwatcha roku dzięki najdłuższej na rynku żywotności baterii”.

Producent pochwalił się, że OnePlus Watch 2 będzie działać do 100 godzin na jednym ładowaniu.

Zdaniem producenta, smartwatch bazuje na tym samym języku projektowania co smartfony z serii OnePlus 12. Ma obudowę ze stali nierdzewnej i tarczę zegarka z szafirowego szkła. OnePlus Watch 2 będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Black Steel i Radiant Steel.

OnePlus

OnePlus obiecuje także „niezrównaną niezawodność w codziennym użytkowaniu i precyzyjne monitorowanie stanu zdrowia”, ale na razie trzyma w tajemnicy inne kluczowe szczegóły, w tym cenę i datę premiery. Jeszcze jednym istotnym elementem, którego firma nie potwierdziła, jest system operacyjny, z którego będzie korzystał OnePlus Watch 2. Doniesienia sugerują, że będzie on działał na Wear OS, co, miejmy nadzieję, sprawi, że smartwatch będzie radził sobie znacznie lepiej niż jego słabo przyjęty poprzednik. Liu wskazał, że firma była świadoma chłodnej reakcji na pierwszy zegarek OnePlus, zauważając, że pomiędzy urządzeniami nastąpiła trzyletnia przerwa i mieli czas do przemyśleń.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnePlus Watch 2 - smartwatch, który oferuje 100 godzin pracy na jednym ładowaniu

 0