OneXPlayer 2 - handheld PC z wyraźnie mocniejszą specyfikacją od Steam Deck. Poznaliśmy cenę

OneXPlayer 2 - handheld PC z wyraźnie mocniejszą specyfikacją od Steam Deck. Poznaliśmy cenę

OneXPlayer oficjalnie ogłosiło, że ich nowa przenośna konsola do gier, OneXPlayer 2 (lub OXP2), trafi do przedsprzedaży za dwa dni, 18 grudnia 2022 r., w cenie 899 USD i będzie napędzana przez mobilny procesor AMD Ryzen 7 6800U.

Nowy handheld OneXPlayer 2 radykalnie różni się od poprzednich modeli OneXPlayer, oferując nowszy mobilny procesor AMD pod maską i wiele ulepszeń poprawiających rozgrywkę dla użytkowników, w tym odłączane, ergonomiczne kontrolery. Procesor w OXP2 to mobilne CPU AMD Ryzen 7 6800U, które oferują najwydajniejszą zintegrowaną grafikę Radeon 680M, co powinno przełożyć się nie tylko moc obliczeniową, ale także liczbę klatek na sekundę i inne optymalizacje we wszystkich grach AAA.

Nowy handheld OneXPlayer 2 radykalnie różni się od poprzednich modeli OneXPlayer, oferując nowszy mobilny procesor AMD pod maską i wiele ulepszeń poprawiających rozgrywkę.

OneXPlayer 2

W odpowiedzi na prośby graczy i fanów, producent zwiększył rozmiar ekranu do 8,4-cala i zastosował panel IPS o rozdzielczości aż 2560 x 1600 pikseli. Uchwyty, które można odłączyć na wzór Nintendo Switch, zapewniać mają użytkownikom większy komfort niż w poprzednich modelach.

OneXPlayer 2

W recenzjach modelu OneXPlayer Mini z procesorem AMD Ryzen 7 5800U, część osób skarżyła się, że konstrukcja była masywna, a większość recenzentów stwierdziła, że ​​po pewnym czasie urządzenie lepiej było położyć na kolanach niż trzymać w dłoniach. Waga również przyczyniła się do wad projektowych, na które skarżyła się większość użytkowników. Dzięki tej nowej konstrukcji kontrolery są wygodniejsze w trzymaniu, a możliwość odłączenia ich od ekranu pozwala postawić go na blacie i używać uchwytów oddzielnie od systemu (ponownie jak w Nintendo Switch), dzięki czemu waga nie powinna stanowić problemu. 

OneXPlayer 2

Głośniki Harman zapewniać mają wysoką jakość dźwięku podczas grania i streamingu wideo. Oprócz poprawy ergonomii w zakresie układu przycisków lub spustów, ONEXPLAYER 2 zawiera również najnowszą technologię joysticka Halla, o którą również prosili fani i użytkownicy poprzednich modeli. W połączeniu z możliwością odłaczenia kontrolerów członkowie rodziny i przyjaciele mogą grać w kompatybilne gry kooperacyjne, takie jak It Takes Two, na jednym systemie. Dodatkowe akcesoria, które można kupić, to rysik do pisania ręcznego, wykrywający 4096 poziomy nacisku lub klawiatura magnetyczna, którą firma udostępnia na swojej stronie internetowej.

OneXPlayer 2

Nowy OneXPlayer 2 ma sugerowaną cenę detaliczną 899 USD i będzie dostępny w przedsprzedaży przez jakiś czas, bo przewidywana data realizacji i dostawy to marzec 2023 r.

OneXPlayer 2

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: OneXPlayer 2 - handheld PC z wyraźnie mocniejszą specyfikacją od Steam Deck. Poznaliśmy cenę

 0