OnlyFans rozkwita dzięki pandemii i szukającym rozrywki internautom

OnlyFans rozkwita dzięki pandemii i szukającym rozrywki internautom

OnlyFans, popularna usługa subskrypcji treści, która pozwala twórcom zarabiać na opłatach od "fanów", zyskała na popularności podczas pandemii, gdy znudzeni konsumenci zwiększali ilość czasu spędzanego w witrynie, a artyści bez pracy z konieczności lub wyboru, mogli zwiększyć swoje zarobki. Financial Times donosi, że w okresie roku od listopada do listopada liczba transakcji wzrosła siedmiokrotnie do 2,4 miliarda dolarów. W międzyczasie przychody wzrosły o 553 procent do około 390,4 miliona dolarów.

OnlyFans to usługa zdobywająca coraz większą popularność dzięki pandemii i znudzonym internautom. Macie tam swoich ulubionych "twórców treści"??

OnlyFans wystartowało w 2016 roku, ale  dopiero od zeszłego roku firma przeżywa prawdziwy rozkwit. Przed pandemią firma zatrudniała około 150 pracowników, a obecnie na liście płac jest ponad 400 osób. Onlyfans jest przeznaczone dla różnych twórców - znaleźć tu można kucharzy, a nawet budowlańców, jednak portal prawdopodobnie najbardziej znany jest jako platforma do sprzedaży treści dla dorosłych i z pewnością jest to największa cześć dochodów firmy. Właściciele portalu nie ujawnili najlepiej zarabiających, ale powiedzieli, że 300 najlepszych twórców zarobiło ponad 1 milion dolarów.

Wiele znanych osób przenosi się na OnlyFans i nie dotyczy to tylko modelek pozbawionych zarobku poprzez Covid, albo poszukiwaczek łatwych pieniędzy. Na platformie można znaleźć nawet mniej lub bardziej znane aktorki, które udostępniając treści za subskrypcje zarabiają więcej, niż w przypadku występowania w filmach, czy serialach - przykładowo była już aktorka Maitland Ward, ujawniła, że ​​każdego miesiąca na subskrypcjach z OnlyFans zarabia sześciocyfrowe kwoty. Raperka Bhad Bhabie wystartowała na OnlyFans jak tylko skończyła 18 lat - 1 milion USD zarobiła w 6 godzin i to bez pokazywania czegokolwiek niestosownego.

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnlyFans rozkwita dzięki pandemii i szukającym rozrywki internautom

 0