Opublikowano pierwsze teasery Samsunga Galaxy S9

Opublikowano pierwsze teasery Samsunga Galaxy S9

Południowokoreański oddział Samsunga opublikował dzisiaj trzy zwiastuny wideo, prezentujące zajawki nadchodzącego Galaxy S9. 

Zaprezentowane trailery jasno sugerują, iż w tym roku popularny producent chce się skupić na aspekcie nagrywania materiałów za pomocą dostępnego aparatu. Oczekujmy zatem podobnych rozwiązań użytych w konkurencyjnym flagowcu iPhone X. Patrząc na drugie wideo dochodzimy do wniosku, iż Galaxy S9 nie tylko poprawi jakość oświetlenia w aparacie, ale także dostanie podwójne lampy błyskowe LED. Dodatkowo istnieje realna szansa na dodanie opcji nagrywania w zwolnionym tempie. W zaproszeniu na prezentację miał pojawić się slogan "Camera reimagined". Większość osób oczekuje, iż telefon zostanie wyposażony w 12 megapikselowy aparat fotograficzny, a jego fundamentalne ulepszenie stanowi obiektyw. Oprócz tego poprawienie jakości samego obrazu z racji umieszczenia drugiej kamery na tylnym panelu. 

Galaxy S9 ma nastawić się na uwiecznianie chwil zaawansowaną kamerą

Według wcześniejszych przecieków Galaxy S9 ma pojawić się nie tylko w podstawowej wersji, ale także plus, która prawdopodobnie będzie wyposażona w 6,2 calowy ekran ekran AMOLED, 6 GB pamięci RAM, czy dużo silniejszy procesor napędzający całe urządzenie. Oczywiście w parze z lepszymi podzespołami idzie też wyższa cena. W bieżącym roku raczej powinniśmy oczekiwać podwyżki o tysiąc funtów, dolarów, co w przeliczeniu wyniesie około 4 tysiące złotych. Niestety dla wielu jest to nazbyt wygórowana suma nawet jak na topowy smartfon. Zaprezentowania samego modelu S9 oczekujmy już wkrótce. Z kolei jako potencjalną datę premiery wymienia się pierwszą połowę marca i jest to najbardziej prawdopodobna opcja zważywszy na fakt, iż poprzednik S8 debiutował 29 marca 2017 roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Opublikowano pierwsze teasery Samsunga Galaxy S9

 0