Ośmieszył YouTube streamując walkę bokserską youtuberów w odbiciu okularów

Ośmieszył YouTube streamując walkę bokserską youtuberów w odbiciu okularów

Walka bokserska między popularnymi gwiazdami YouTube, KSI i Loganem Paulem była nie lada wydarzeniem wśród społeczności youtuberów i nie tylko. Nie wszyscy jednak chcieli płacić za oglądanie transmisji z wydarzenia, a YouTube skutecznie blokowało wszelkie nielegalne streamy. Pojawił się jednak ktoś, kto przechytrzył giganta i skutecznie prowadził nielegalną transmisję z walki. Samemu oglądał wydarzenie na żywo, a kolejne 11000 osób towarzyszyło mu, oglądając walkę w obiciu jego okularów. Żeby było śmieszniej, nielegalna transmisja była prowadzona na... YouTube.

Piraci pokazali, że potrafią ominąć wszelkie zabezpieczenia ;) Gorzej jednak z jakością przekazu.

"Przestań poruszać głową ..." - to zdanie często pojawiało się ze strony komentatorów nietypowej transmisji na żywo, gdzie mężczyzna filmował siebie podczas weekendowej walki bokserskiej między KSI i Loganem Paulem. Jak na ironię, platformą wyboru nielegalnego transmisji na żywo było również YouTube, gdzie oglądało ją 11000 osób, które prawdopodobnie musiały się bardziej niż zwykle skupiać, aby śledzić akcję w odbiciu okularów streamera.

Zarówno KSI, jak i Logan Paul, rywalizowali o "pas mistrzowski YouTube", a ich wcześniejsze rywalizacje przyciągnęły całkiem sporą publiczność. Dlatego też promotorzy tych popularnych wydarzeń zgłosili obawy związane z piractwem i ograniczyli odbiór wyłącznie do płatnych transmisji. Jednak niezadowoleni fani protestowali, uciekając się do pirackich streamów i dzielili się nielegalnymi linkami do tych wydarzeń. Chociaż takie streamy są zwykle szybko usuwane, oglądanie płatnej treści w odbiciu okularów pokazuje kreatywność ludzi oraz upór w osiąganiu tego co chcą zdobyć.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ośmieszył YouTube streamując walkę bokserską youtuberów w odbiciu okularów

 0