Oto Hama Passion Turn, czyli słuchawki i głośnik mobilny w jednym

Oto Hama Passion Turn, czyli słuchawki i głośnik mobilny w jednym

Hama Passion Turn to połączenie głośnika mobilnego i słuchawek. Wystarczy odwrócić muszle słuchawek na zewnątrz i możemy słuchać muzyki razem z przyjaciółmi. Słuchawki są w stanie grać na jednym ładowaniu przez 18 godz.

Hama Passion Turn waży 292 g i są utrzymane w uniwersalnej czarnej kolorystyce. Składane słuchawki nauszne z elastycznym pałąkiem, potrafiące pełnić podwójną funkcję. Jak to możliwe? Otóż, gdy wywiniemy ich muszle na zewnątrz, otrzymamy głośnik stereo o łącznej mocy 6 watów (po 3 W na każdą muszlę, przy czym możliwy jest też tryb hybrydowy z tylko jedną muszlą grającą jako głośnik). Słuchawki łączą się z urządzeniem źródłowym, takim jak smartfon, laptop czy tablet, poprzez najnowszą technologię Bluetooth w wersji 5.3, co przekłada się na 10 m zasięgu. Wyposażone są w elastyczny pałąk z możliwością indywidualnej regulacji długości, stąd brak ryzyka uciskania w uszy. Głośność reguluje się za pomocą wbudowanego pokrętła, zaś za sterowanie utworami odpowiada osobny przycisk na obudowie jednego z nauszników. Sam sposób zaprojektowania miękko wyściełanych nauszników gwarantuje odpowiednią pasywną redukcję szumów, odcinającą nas od np. ulicznego hałasu. Mogą się one też składać do wewnątrz, dzięki czemu łatwo schować całą konstrukcję do dołączanego do zestawu etui, plecaka czy kieszeni kurtki.

Hama Passion Turn to połączenie głośnika mobilnego i słuchawek.

Słuchawki Hama
 

Litowo-jonowa bateria po naładowania do pełna wystarcza na 18 godzin ciągłego słuchania muzyki w trybie słuchawek. W trybie głośnika sprzęt może pracować bez przerwy przez trzy i pół godziny. Sam proces zasilenia energią urządzenia zajmuje trzy godziny. Co istotne, słuchawko-głośniki Passion Turn mogą pochwalić się korektorem dźwięku z trzema różnymi efektami do wyboru - wzmocnionym basem, podkreślonymi wysokimi tonami lub wyrównanym dźwiękiem. Tak oto każdy fan określonego rodzaju muzyki powinien łatwo znaleźć najbardziej optymalny dla siebie tryb. Dzięki obecności złącza Jack 3,5 mm użytkownik sam może zdecydować, czy używać słuchawek lub głośników w trybie Bluetooth, czy podłączyć je np. do telefonu dzięki dodanemu w komplecie kablowi audio.

Na pokładzie znajdziemy też wbudowany mikrofon z maksymalnym czasem rozmów na jednym ładowaniu do 25 godzin. Warto podkreślić, że najnowszy sprzęt muzyczny z logo Hama obsługuje asystentów głosowych Siri i Google. Wystarczy wcisnąć przycisk korektora na dwie sekundy, bo uaktywnić tę funkcję. Sprzęt wyposażono w wygodne obustronne wejście USB-C. Naładujemy go za pomocą dołączonego do zestawu kabla. Nie zabrakło tu też gniazda na kartę microSD, dzięki czemu zawsze można mieć dostęp do ukochanych plików muzycznych lub nagranych podcastów. Słuchawki Hama Passion Turn są dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 349 zł.

Głośniko-słuchawki Hama Passion Turn, dane techniczne:

  • Wersja Bluetooth: 5.3
  • Pasmo częstotliwości: 2402-2480 MHz
  • Zakres częstotliwości (słuchawki): 180 Hz - 16 kHz
  • Zakres częstotliwości (mikrofon): 100 Hz - 10 kHz
  • Impedancja (słuchawki): 4 Ω
  • Impedancja (mikrofon): 2,2 kΩ
  • Technologia MultiPoint
  • Odległość transmisji: 10 m
  • WBCV ≥ 75mV
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Oto Hama Passion Turn, czyli słuchawki i głośnik mobilny w jednym

 0