Otrzymuj powiadomienia Facebook i nie przegap najważniejszych wydarzeń

Otrzymuj powiadomienia Facebook i nie przegap najważniejszych wydarzeń

Serwis ITHardware.pl ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu zupełnie nowej usługi - powiadomienia Facebook, dzięki której zyskujecie błyskawiczny dostęp do kluczowych informacji. 

Powiadomienia Facebook zamierzamy wykorzystać do informowania Was, czyli subskrybentów o najistotniejszych wydarzeniach. Otrzymacie za ich pośrednictwem m.in. informacje o konkursach i najbardziej wyczekiwanych artykułach, dzięki czemu nie powinniście przegapić niczego istotnego. Ze swojej strony gwarantujemy, że system nie będzie nadużywany ani adaptowany w celach reklamowych innych niż działania autopromocyjne, a liczba powiadomień wysyłanych w ciągu jednego dnia nie przekroczy dwóch. Zapewniamy ponadto, że wszystkie powiadomienia zobaczycie jedynie w dedykowanym temu kanale i zupełnie prywatnie. Aplikacja nie jest przeznaczona do umieszczenia jakichkolwiek informacji na publicznych tablicach, czy też rozsyłania informacji do znajomych.

Powiadomienia Facebook umożliwiają stałe śledzenie wszystkich najistotniejszych wydarzeń na ITHardware.pl, uwzględniając konkursy i kluczowe publikacje. 

Wszystko co należy zrobić celem dołączenia do listy subskrybentów, to wyrażenie zgody na otrzymywanie powiadomień poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku na panelu wyskakującym w prawym górnym rogu ekranu. Oczywiście niniejszy panel można również zamknąć, odmawiając tym samym odbierania naszych informacji. Zapewniamy jednak, że nie warto tego robić - a w razie czego usługę można w każdej chwili anulować poprzez usunięcie pozycji ITHardware z listy zaakceptowanych aplikacji w menu ustawień konta Facebook. Tradycyjnie wszelkie pytania, jeśli takowe się pojawią, prosimy zadawać w widocznej poniżej sekcji komentarzy. Jednocześnie wyrażamy nadzieje, że nowa funkcja spotka się z Waszym uznaniem ;) 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Otrzymuj powiadomienia Facebook i nie przegap najważniejszych wydarzeń

 0