Outlook w wersji iOS obsługuje od teraz wtyczki firm trzecich

Outlook w wersji iOS obsługuje od teraz wtyczki firm trzecich

Microsoft właśnie wprowadził niezwykle istotną zmianą do sposobu, w jaki funkcjonuje Outlook na platformę iOS. Od teraz aplikacja wspiera wtyczki deweloperów zewnętrznych.

Oznacza to, że od teraz można zintegrować aplikacje takie, jak Evernote, Giphy, Nimble, Trello czy Smartsheet z usługami Outlooka, takimi jak kalendarz czy email. Oprócz tego Microsoft dorzucił własną kontekstową funkcjonalność w postaci Dynamics 365 i Microsoft Translator. Dzięki nim będziemy mogli między innymi wstawiać animowane obrazki, tłumaczyć maile, bądź wycinać interesujące fragmenty do notatnika.

Aby skorzystać z tych dodatkowych funkcji, wymagana jest subskrypcja Office 365. Jednak w najbliższym czasie nadejdzie ona także dla użytkowników niekorzystających z tego abonamentu. Poczekać będą musieli także posiadacze urządzeń z Androidem, ale po czasie otrzymają oni dostęp do tych samych opcji, co na iOS. Aby z nich skorzystać, wystarczy wejść w menu Narzędzia, przejść do Centrum zaufania, a następnie wybrać zakładkę Dodatki.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Outlook w wersji iOS obsługuje od teraz wtyczki firm trzecich

 0