Outriders - poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe najnowszej gry studia People Can Fly

Outriders - poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe najnowszej gry studia People Can Fly

Premiera Outriders już jutro 1 kwietnia, tymczasem deweloperzy zdradzili oficjalne wymagania sprzętowe gry. Do jej odpalenia w minimalnych ustawieniach potrzebujemy komputera złożonego z procesora Intel i5-3470 lub AMD FX-8350, 8 GB pamięci RAM i karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R9 270x. Zalecana konfiguracja pozwalająca na granie w wysokich ustawieniach to Intel i7-7700 lub AMD Ryzen 5 2600X, 16 GB RAM oraz GPU GeForce GTX 1070 8 GB / Radeon RX Vega 56 8 GB. Do ultra potrzebujemy z kolei Intel i7-10700K / Ryzen 7 3700X, 16 GB RAM i GeForce RTX 3080 10GB / Radeona RX 6800XT. Należy także zagospodarować sobie 70 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym, a sama produkcja ruszy wyłącznie na 64-bitowym Windowsie 10.

Do uruchomienia Outriders w maksymalnych ustawieniach potrzebujemy m.in. karty graficznej GeForce RTX 3080 10GB / Radeona RX 6800XT.

Outriders - poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe najnowszej gry studia People Can Fly

Jak więc widzimy do zabawy w maksymalnych ustawieniach niezbędny jest sprzęt z dość wysokiej półki. Warto wspomnieć, że NVIDIA w najnowszym sterowniku graficznym Game Ready Driver wprowadziła obsługę NVIDIA DLSS w grze Outriders, dzięki czemu gracze mogą liczyć na możliwość podniesienia jakości wyświetlanej grafiki przy zastosowaniu kombinacji ze wspomnianą technologii. Outriders to najnowsza gra polskiego studia People Can Fly, która przenosi nas do odległej przyszłości, kiedy Ziemia uległa zniszczeniu, a nadzieją na przetrwanie jest planeta Enoch, na którą wysłano statek Flores.

Na jego pokładzie znajdują się tytułowi bohaterowie mający wyeliminować ewentualne zagrożenie obecne w nowym miejscu. Do wyboru otrzymujemy cztery klasy postaci, a głównym celem tej strzelanki z elementami RPG zaraz po wykonywaniu powierzonym nam zadań jest usuwanie napotkanych hord przeciwników. Gra zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X. Pod koniec lutego na Steam udostępniono wersję demonstracyjną Outriders by gracze zapoznali się z produkcją i podjęli decyzję o ewentualnym zakupie finalnego wydania. Demo odniosło niemały sukces i zostało pobrane przeszło 2 mln razy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Outriders - poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe najnowszej gry studia People Can Fly

 0