Overwatch 2 krytykowany przez graczy za cenę skina do jednej z postaci

Overwatch 2 krytykowany przez graczy za cenę skina do jednej z postaci

Overwatch 2 wciąż przyciąga graczy, którzy jednocześnie narzekają na halloweenowe wydarzenie dostępne w grze i cenę skórki do jednej z bohaterek gry.

Overwatch 2 rozpoczął event z okazji Halloween, który potrwa przez 14 dni. Spotkał on się z krytyką graczy, którym nie podoba się cena jednego z pakietów wycenionego drożej niż oczekiwano. Chodzi o cenę za przebranie wiedźmy do Kiriko kosztujące 2600 kredytów, co daje 26 dolarów amerykańskich. Strój Kiriko to ozdobna skórka z kapeluszem wiedźmy oraz butami nawiązującymi do Halloween. Problem jednak w tym, iż skina wiedźmy nie kupimy oddzielnie poza pakietem. Wydanie wycenione w przeliczeniu na około 123 złote to dla graczy za dużo dlatego w mediach społecznościowych wylewa się hejt na Blizzarda, który uniemożliwia kupienie skina oddzielnie po lepszej cenie.

Gracze Overwatcha 2 krytykują cenę zestawu skórek do Kiriko, która ich zdanie jest za wysoka.

Ponad 20 USD za przedmiot kosmetyczny w grze free-to-play nie jest niczym zaskakującym, ponieważ Call of Duty: Warzone, Fortnite i Apex Legends oferują pakiety o zbliżonej wartości. Wprowadzenie nowego wydarzenia doprowadziło początkowo do obecności kolejek ze względu na spore zainteresowanie, lecz aktualnie nie występują już tego rodzaju kłopoty. Overwatch 2 dotarł do 25 milionów graczy w 10 dni, ustanawiając nowy rekord franczyzy. W przeciwieństwie do oryginalnego Overwatch sequel jest grą darmową i zarabia na pakietach kosmetycznych oraz mikrotransakcjach. Usunięto ponadto skrzynki z losową zawartością, które wzbudzają kontrowersje.

Halloween Terror w Overwatch 2 potrwa do 9 listopada. Wprowadza również pierwsze sezonowe wydarzenie w grze, Zemsta Złomensteina: Gniew Panny Młodej. Poza aktualizacją Halloween, postacie Bastion i Torbjorn powrócili dzisiaj do Overwatch 2. Blizzard wcześniej usunął ich, aby naprawić błędy. Gracie w OV2? Jakie macie zdanie o tej produkcji i czy uważacie, iż przejście na darmowy model dystrybucji pomoże utrzymać wysokie zainteresowanie tytułem w przyszłości? Może podzieli on los swego poprzednika i odejdzie w zapomnienie?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Overwatch 2 krytykowany przez graczy za cenę skina do jednej z postaci

 0