Overwatch ułatwia wspólne granie z nieznajomymi

Overwatch ułatwia wspólne granie z nieznajomymi

Najnowsza, wczorajsza aktualizacja Overwatch, sieciowego FPSa od Blizzard, wprowadziła szereg zmian, w tym polepszyła postać Symmetry. Nie do przecenienia jest także nowa funkcja interfejsu gry, która umożliwia pozostanie w tej samej drużynie po rozegranym meczu.

Ovewatch - Symmetra

Symmetra zyska możliwość aktywowania drugiej umiejętności specjalnej oprócz jej teleportera - generator tarczy, będącego mobilnym źródłem osłony dla znajdujących się w jego zasięgu członków ekipy. Poza tym, Symmetra będzie także mogła używać Bariery Fotonowej, większej liczby wieżyczek (6 zamiast 3) i ogólnie dysponuje zwiększoną siłą ognia.

Inną istotną zmianą na poziomie mechaniki całej gry jest opcja "Zostań w grupie". Jeśli uznamy, że nasza losowo stworzona ekipa jest wyjątkowo zgrana i bardzo nam będzie zależało aby pozostać w takim składzie, to nic nie stoi na przeszkodzie by to zrobić. Wystarczy wybrać odpowiedni przycisk, a wtedy automatycznie tworzona jest nowa grupa, do której dołączani są wszyscy pozostali gracze, którzy również zrobili to samo.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Overwatch ułatwia wspólne granie z nieznajomymi

 0