Oxenfree - urocza przygodówka za darmo na GOG

Oxenfree - urocza przygodówka za darmo na GOG

W ostatnich tygodniach cyfrowe sklepy prześcigają się w prezentach dla graczy w postaci darmowych gier, z czego możemy się tylko cieszyć. Prym wiedzie tu Humble Bundle, ale polski GOG nie chce pozostawać w ogonie.

Niedawno GOG rozdawał Grim Fandango Remastered, a teraz każdy zainteresowany może otrzymać całkowicie za darmo Oxenfree. Jeśli nie kojarzycie tego tytułu, to jest to dwuwymiarowa przygodówka utrzymana w klimacie paranormalnego thrillera i produkcja ta jest jedną z ciekawszych tegorocznych w swoim gatunku. Wcielamy się tu w rolę Alex, bystrej buntowniczej nastolatki, która przyprowadza swojego nowego brata przyrodniego na nocną imprezę na starej wojskowej wyspie. Sytuacja jednak wymyka się spod kontroli, kiedy dzieciaki przypadkiem otwierają wrota do innego wymiaru. W Oxenfree to gracz determinuje każdy aspekt historii Alex, odkrywając mroczną przeszłość wyspy oraz zmieniając życie przyjaciół.

Gracze, którzy nie lubią wydawać pieniędzy nie mają w ostatnim czasie powodów do narzekać, ponieważ jesteśmy zasypywani darmowymi grami

 To co zasługuje na szczególnie wyróżnienie w grze studia Night School Studio to system dialogów, który zmienia fabułę oraz nasze relacje z innymi, bazując na podejmowanych przez nas wyborach. Znajdziemy tu także dość unikalną mechanikę wykorzystania radia, które pozwala Alex komunikować się z duchami i manipulować ich światem. Co więcej, Oxenfree jest inspirowane mało znanymi wydarzeniami z II wojny światowej, a całości dopełniają klimatyczna oprawa graficzna oraz muzyczna. Jeśli jeszcze nie graliście w ten tytuł, to zdecydowanie warto dać mu szansę, tym bardziej, że gra ta nie zajmie Wam zbyt wiele czasu i można ją ukończyć w jakieś 4 godziny. Wszyscy zainteresowani mogą pobrać Oxenfree w TYM miejscu (macie czas do jutra do godziny 15:00), a warto dodać, że na GOG wciąż trwa Wyprzedaż Zimowa, więc znajdziecie tam mnóstwo przecenionych tytułów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Oxenfree - urocza przygodówka za darmo na GOG

 0