Ozone Strike X30 – nowy mechanik dla lubiących prostotę

Ozone Strike X30 – nowy mechanik dla lubiących prostotę

Ozone to dość znana i ceniona marka na rynku akcesoriów dla graczy. Dlatego wiele osób może zainteresować nowa klawiatura mechaniczna Strike X30. Powinna ona przypaść do gustu przede wszystkim osobom, które cenią sobie prostotę.

Klawiatura ma standardowy układ ze 104 klawiszami. Wszystkie zostały umieszczone na modularnych przełącznikach mechanicznych Kaihua. To dość nowy pomysł marki Kailh, dzięki któremu każdy przycisk może mieć inną charakterystykę. Dla przykładu, pod przyciskami WSAD możemy mieć niebieskie, a pod resztą np. czerwone. Rozwiązanie opiera się na możliwość łatwiej wymiany przełączników.

Klawiaturę można kupić z przełącznikami czerwonymi, niebieskimi oraz brązowymi. Wszystkie z zastosowanych mają deklarowaną żywotność na poziomie 55 mln aktywacji. Poza tym klawisze mają podświetlenie RGB z obsługą 16,8 mln kolorów. Każdy może mieć inną barwę iluminacji.

Ozone Strike X30 oferuje pełny N-Key Rollover oraz tryb 6-Key Rollover, a także Anti-ghosting. Z komputerem komunikuje się 1000 razy na sekundę. Klawiatura jest kompatybilna z systemami Windows (od XP), Mac, Linus, a nawet Android. Co ważne, jest to urządzenie typu plug&play, które nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania. Klawiaturę podłączamy do komputera i już możemy korzystać z jej możliwości.

Ozone Strike X30 ma wymiary 455 x 161 x 37 mm i waży 1,3 kg. Do sprzedaży trafi 24 stycznia w cenie 89,90 funtów.

Ozone Strike X30

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ozone Strike X30 – nowy mechanik dla lubiących prostotę

 0