Pamiętacie The Division Heartland? To możecie o nim zapomnieć

Pamiętacie The Division Heartland? To możecie o nim zapomnieć

Nieco ponad trzy lata temu Ubisoft ogłosił The Division Heartland, darmową odsłonę serii shootera typu survival-action. Sugerowano wówczas, że gra zadebiutuje jeszcze w 2021 lub 2022 roku, ale tak się nie stało. Teraz okazuje się, że Heartland w ogóle się nie ukaże.

W swoim kwartalnym raporcie zysków Ubisoft poinformował, że zakończył prace nad grą , nad którą pracowało studio Red Storm Entertainment, którego współzałożycielem jest Tom Clancy. Ubisoft przenosi zasoby w stronę, jak to nazywa, „większych możliwości”, w tym innych aspektów Clancyverse w XDefiant i Rainbow Six.

W swoim kwartalnym raporcie zysków Ubisoft poinformował, że zakończył prace nad grą The Division Heartland, nad którą pracowało studio Red Storm Entertainment.

W ciągu ostatnich kilku lat Ubisoft anulował wiele gier, aby ograniczyć produkcję i tym samym obniżyć koszty. Warto zauważyć, że firma ​​w ciągu 18 miesięcy zmniejszyła zatrudnienie o ponad 1700 pracowników i na koniec marca zatrudniała 19 011 pracowników.

Spółka przedstawiła także aktualizację swojej nadrzędnej strategii. Planuje skupić się na dwóch głównych filarach: tytułach z otwartym światem (takich jak Assassin's Creed Shadows i Star Wars Outlaws) oraz bieżących grach typu usługi (XDefiant i Rainbow Six Siege). W tym właśnie miejscu Ubisoft widzi pole do rozwoju, więc w nadchodzących latach spodziewajcie się kolejnych tytułów Far Cry i Ghost Recon oraz mniej eksperymentów od francuskiej firmy.

Jeśli chodzi o bliższą przyszłość, najnowsze informacje na temat takich tytułów jak Assassin's Creed Shadows, Star Wars Outlaws, Rainbow Six Mobile (które powinny ostatecznie pojawić się we wrześniu), The Division Resurgence i XDefiant poznamy 10 czerwca na Ubisoft Forward.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pamiętacie The Division Heartland? To możecie o nim zapomnieć

 0