Partnerstwo Twitch i Blizzard - streaming Overwatch, StarCraft, Hearthstone

Partnerstwo Twitch i Blizzard - streaming Overwatch, StarCraft, Hearthstone

Największe wydarzenia e-sportowe gier Blizzarda transmitowane będą na Twitch.tv – co zaoferuje zawarta współpraca?

Znaczenie e-sportu z dnia na dzień staje się coraz większe. Należy jednak pamiętać, że to społeczność jest motorem napędowym dla każdej e-sportowej produkcji. Doskonale wie o tym Blizzard i aby zapewnić sobie stałą publiczność podczas największych wydarzeń i turniejów decyduje się na podpisanie umowy z serwisem do transmisji na żywo – Twitch.tv. Od dziś wydarzenia takie jak Mistrzostwa Świata w Heroes of the Storm, StarCraft 2, Hearthstone, World of Warcraft czy rozgrywki APEX League i Premier Series w Overwatch będą streamowane poprzez serwis Twitch.tv. Umowa jednak nie daje całkowitej wyłączności dla Twitcha, Blizzard dalej będzie mógł tworzyć swoje strumyki za pośrednictwem własnych witryn.

Blizzard Entertainment podpisuje umowę z Twitch.tv – to właśnie na tej platformie streamingowej zobaczymy transmisje z największych wydarzeń e-sportowych organizowanych przez Blizzarda.

Umowa podpisana została na dwa lata i daje znaczące korzyści obu firmom. Twitch zyska dodatkowych odbiorców i popularność, dzięki społeczności gier Blizzarda, ci natomiast będą mieli stałą platformę do streamingu, która wspiera ich działania i usprawnia przeprowadzanie strumieni na żywo. Twitch.tv zaoferuje również drop przedmiotów dla widzów podczas największych wydarzeń w poszczególnych produkcjach. System ten będzie działał na wzór dobrze znanego Counter Strike’a, gdzie podczas oglądania meczów wypadają nam wszelakie przedmioty, które możemy wykorzystać podczas gry. Dodatkowo firmy z okazji współpracy przygotowały również niespodzianki dla graczy – od teraz każdy użytkownik Twitch Prime będzie mógł odebrać złotą skrzynkę w Overwatchu, która gwarantuję legendarny przedmiot. Jeżeli posiadacze konta Prime to swoją nagrodę możecie odebrać tutaj.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Partnerstwo Twitch i Blizzard - streaming Overwatch, StarCraft, Hearthstone

 0