Diablo 4? Pff... za 11 godzin pograsz w coś znacznie lepszego!

Diablo 4? Pff... za 11 godzin pograsz w coś znacznie lepszego!

Dziś premiera kolejnego dodatku do gry Path of Exile, nazwanego The Forbidden Sanctum. Jeśli czekasz na Diablo 4, to nie powinieneś, bo na rynku już istnieje godny dla tej gry konkurent!

Path of Exile w przeciągu ostatnich lat doczekał się tylu aktualizacji, że sama gra wyewoluowała do poziomu, do którego nie dobiła żadna odsłona serii Diablo. W 2013 roku, czyli już niemal dekadę temu, pojawił się pierwszy dodatek Anarchy, Onslaught, który wprowadził sporo zmian w nieco archaicznej, jak na ówczesne czasy mechanice i dziś, po tych wszystkich latach, Grinding Gear Games wypuści najnowszy - The Forbidden Sanctum.

Premiera dodatku do Path of Exile, The Forbidden Sanctum już za 11 godzin.

W ostatniej dekadzie twórcy z Nowej Zelandii wydali na świat aż 33 dodatki, kompletnie zmieniając naturę gry. Dziś Path of Exile to najbardziej rozbudowana gra z gatunku RPG akcji, hack'and'slash i ogromny konkurent dla jeszcze niewydanego Diablo 4.

The Forbidden Sanctum wprowadza kilka ciekawych rozwiązań do już istniejącej rozgrywki. Tytułowe sanktuarium to kolejny poziom, w którym zdobyć można ciekaw przedmioty, mnóstwo wirtualnej waluty do handlu, zupełnie nowe relikty templariusza, wyzwania, dodatki do Atlasu, nowe klejnoty i unikalne przedmioty i wiele więcej.

Jeśli nigdy nie graliście w PoE, a chcecie spróbować jednego z najbardziej rozbudowanego hack'and'slasha w historii, możecie to zrobić zupełnie za darmo, ponieważ gra korzysta z modelu Free To Play (albo raczej Free To Try). Kto wie.. być może się zakochanie dokładnie tak, jak miliony graczy na całym świecie i Diablo 4 za 250 300 350 zł nie będzie wam już potrzebny.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Diablo 4? Pff... za 11 godzin pograsz w coś znacznie lepszego!

 0